Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home office-ban ez munkaidőnek...

Home office-ban ez munkaidőnek számít?

Figyelt kérdés

Van, hogy reggel 10-ig nem is jön meg a feladat. Hiába írtam Teams-en nekik már 9-kor, hogy ott vagyok.


Részmunkaidős vagyok, emiatt nem mindig dolgozom.


De tudták előre, hogy kedd reggel dolgozni fogok.


Ilyenkor a 9 és 10 közötti idő is beleszámít a munkaidőmbe?

Vagy majd csak 10-től írjam be magam?



2021. márc. 23. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltal mar, hogy oket kerdezd meg?
2021. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
add meg a főnök számát felhívom és megkérdezem...
2021. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egységes. Nálunk munkaidőnek számít a rendelkezésre állás is, de van, ahol csak a ténylegesen ledolgozott idő minősül annak.
2021. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
nem kell ám ahhoz külön képesítés meg iskola, hogy odameni a felettesedhez megkérdezni
2021. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ascelpius ***** válasza:
100%
Ha a szerződésben az van, hogy 9től van munkaidő, akkor jár a fizu. Te részedről teljesült a szerződéses feltétel, az hogy nem kaptál abban az 1 órában feladatot, az a munkáltató hibája és felelőssége
2021. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs megszabott munkaidő.

Viszont egyrészt előző héten megbeszéltük hogy kedd reggel dolgozok, másrészt 9-kor írtam is, hogy online vagyok és várom a feladatot.


Szal elvileg csütörtöktől volt idejük készülni arra, hogy kedd reggel dolgozom.

2021. márc. 23. 20:08
 7/7 ascelpius ***** válasza:

Szerintem jár. Szóltál, hogy dolgozni fogsz, szóltál 9kor, hogy jelen vagy feladatra készen. Ezért jár a fizu

#5-ös voltam

2021. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!