Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok, akik úgy...

Vannak itt olyanok, akik úgy kaptak meg egy munkát, hogy csak úgy random jelentkeztek egy cégnél önéletrajzzal, és ki se volt írva semmilyen állás?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
En :) elso teszteloi allasom ugy kaptam meg hogy irtam egy ITs cegnek hogy ezt az egyetemet vegeztem konyitok ehhez es ehez, ha van barmi lehetoseg eleg nyitott vagyok ra es szivesen tanulnek tobbet. Ra 2 honapra hivtak fel, azota is tesztelo vagyok, csak mar kicsit magasabb poziba es mar egyre jobban tudom hogy mit nem tudok meg :)
2021. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es Gratulálok, örülök hogy ilyen jól sült el. Megérte akkor aktívnak és bátornak lenni.


Jó ilyeneket olvasni, ebből lehet erőt meríteni.

2021. márc. 23. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de nem azonnal, hanem pár hónappal később kerestek, hogy érdekel-e még a dolog. Közben volt munkám, úgyhogy nekem nem volt gond. Szülni ment az elődöm, de aztán vissza se jött, úgyhogy 7 évig dolgoztam ott.
2021. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam így ajánlatot, de végül egy másik céghet mentem, ahova szintén jelentkeztem és jobb lehetőségeket kínáltak.
2021. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!