Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esztergomi vagy Tatabányai...

Esztergomi vagy Tatabányai gyár jobb?

Figyelt kérdés
Melyik fizet jobban mint operátor és hány műszak van??
2021. márc. 23. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát a gyári droid munka elég proli.
2021. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik gyár ?
2021. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudjuk,hogy proli,de ez van amíg nincs jobb! :(

Passz,fogalmam nincs milyen gyárak vannak ott,ugye a hirdetésekbe azt nem írják! De ha van több és megírnád mik,akkor rákeresnék én is.

Suzuki van talán Esztergomba.De legtöbb hirdetés Esztergomi szállással hirdet Tatabányai melót! Láttam,elég nagy a táv ingázni még céges busszal is.Viszont most 230-250 netto fizut ígér,hogy valós-e nem tudom.

Ha elmennék és ott derülne ki,hogy kb 150-170 ad,biztos ráborítanám az asztalt!

2021. márc. 23. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Passz,fogalmam nincs milyen gyárak vannak ott"


Megnyitod a Google Térképet, és körbenézel az ipari parkban... Vagy: [link]

2021. márc. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

150-170-ért nem mennél el dolgozni? Miért mennyit akarsz a betanított munkáért? Egy gép is meg tudná csinálni, ráadásul sokkal olcsóbb lenne a gép megtervezése, legyártása, üzembehelyezése, karbantartása.

Mit gondolsz miért nem gépeket alkalmaznak inkább ilyen munkákra? Mert a hozzád hasonlóknak kell valami értelmi szintjüknek megfelelő munkát biztosítani, hogy ne segélyből kelljen eltartani titeket. Ez a véleményem a betanított munkáról. Azt még te lázadozol a 150-170-ért? Ennyit, vagy még ennyit SE ér a munkád, és te se a társadalomnak.

2021. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki egész jó juttatásokat ad, azt tudom.

Plusz ha a környékre költözöl, még Pest is elérhető opcióvá válik.

2021. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4# Nézegettem,amit találtam nem volt felvétel az oldala szerint.Viszont valahol biztos van,mert a munkaerő kölcsönzők bőszen hirdetik!


Kedves ötöske! 150ezerért nem fogok elmenni 200km-re munkásszállóra,annyiért itt a közeli gyárban is lehetek és saját lakásomba fekszem le!

Javaslom értelmezni is amit írok,lázadás arra vonatkozott ha odacsalnak valakit 240-et beígérve és kiderülne mégsem annyi az annyi!

Egyébként meg hagy döntsem már el én,hogy mennyiért vagyok hajlandó ilyen helyre elmenni! Neked ha ez tetszik így és ennyiért,bátran jelentkezz!

2021. márc. 24. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel az "akár" 240 ezret is kereshetsz dumával tényleg vigyázni kell. Helyben meg kiderül, hogy ha 26 órát dolgozol naponta meg mellé bevállalsz néhány hétvégét akkor "esetleg" összejön a 240.
2021. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom,ezért is próbáltam érdeklődni.

De a mindenben okoskodó emberek itt és igy vezetik le frusztráltságukat. Megszólalnak ha kell, ha nem!

2021. márc. 25. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!