Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mink akik távoktatásban...

Mink akik távoktatásban végeztük az egyetemet, nagy hátrányunk lesz a munkaerőpiacon való elhelyezkedésben azokkal szemben akik normálisan tanulhattak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 04:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már 3 félév online ment le...
2021. márc. 24. 04:54
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Sztem nem. Viszont az ilyen szavak használata, mint a "mink" jelentősen rontja a munkaeropiaci versenyben a poziciodat.
2021. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem.Miért lenne?
2021. márc. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Kutyát nem fogja erdekeleni
2021. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Tik biztos nem fogtok labdába rúgni, covid ide vagy oda.
2021. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért aki levelezőn csinálja az egyetemet? Ugyanez. Amúgy meg a kutyát nem érdekli, hogy milyen tagozaton csináltad meg a képzést, általában csak az szokott számítani, hogy van-e papírod vagy sem.
2021. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
9%
Ha ilyen félelmeid vannak, miért nem nappalira jelentkeztél? Egyénként nem írják be a végbizonyítványba. Amennyiben hiány van, mindenki erős láncszem, aki elvégezte az adott képzést.
2021. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Mivel mindenki egységesen otthonról tanul, nem leszel rosszabb helyzetben. Aki meg pl. 5 éve végzett, a tapasztalata miatt lesz jobb helyzetben, nem pedig azért, mert ő bejárt az egyetemre.
2021. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Én pl az egyetem utolsó három évében csak vizsgázni jártam be, egyéni tanrenddel. Megbeszéltem a tanárokkal, hogy nem nagyon tudnak újat mondani, annak meg nincs értelme, hogy ott unatkozzak. Volt, aki már félév elején levizsgáztatott, aztán ennyi, volt, aki extra projektfeladatot adott. Semmi hátrányom nem származott belőle. A tudás számít, nem az, hogy épp hol van az ember feneke.
2021. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számított, bár én már a covid előtt dolgoztam a szakmámban, még a diploma megszerzése előtt.

Amúgy nálunk nem lett könnyebb az oktatás, nem értem miért érne kevesebbet.

(A "mink" használata viszont jelenthet hátrányt.)

2021. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!