Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Játékok,online kérdőívek,stb...

Játékok,online kérdőívek,stb tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon érdekel a téma,már jártasabb vagyok benne. 7 hónapja töltök ki kérdőíveket,játszok játékokkal amikért fizetnek. Eddig nem tudtam havi 2 ezernél többet keresni.

Kérdéseim:

1. Ti mennyit kerestek havi szinten fizetett kérdőívekből,játékokból vagy bármilyen online platformból?

2. Tudtok olyan játékot,kérdőíves oldalt vagy egyéb bármilyen online weboldalt ami fizet/jóval többet fizet az átlagnál?

3. Tudnátok tippeket adni,esetleg segíteni online milyen lehetőségeim vannak?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. márc. 26. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol nem fognak ennél többet, mert egyszerűen nem éri meg nekik.
2021. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Majd valaki biztos írja a sportfogadást. Csak ott vannak akik 500 ft-ból csinálnak 2000-et, mások meg 10 ezerből.
2021. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos én lennék az aki a sportfogadást fogja írni mint lehetőség, de semmiképp sem ajánlanám hogy valódi pénzzel nekikezdj. Azonban vannak oldalak ahol fizetnek neked és nincs más dolgod mint naponta tippelni.


Ilyen oldal például a www.johnnybet.com vagy a www.tennisprediction.com

Ezen az oldalon vannak különböző versenyek, de nagyon nehéz rajta pénzt szerezni, én 3 hónapig mindennap tippeltem és 5€-t fizettek ki PayPal-on keresztül. Ezután kezdtem el sportfogadni Tippmixpro-n, de egyáltalán nem tudtam profitálni belőle, olyan 14.000Ft körül buktam (mivel nem volt pénzem, abbahagytam).


Hidd el ugyan ebben a cipőben jártam 19 évesen, egyetem mellett nem tudtam dolgozni, mivel nem voltam kollégiumos és tanulni pedig nem tudtam volna munka mellett plusz egyéb foglalkozásokra is jártam.

A lényeg az hogy az első 3 félév nagyon nehéz volt, utána kicsit felszabadultabb lett a tantervem, így eltudtam kezdeni diákmelózni.

Egy szimpla raktáros meló, 1200-as bruttó, elég nehéz munka volt kezdetben, de pont jól jött, fél év után olyan edzett lettem hogy simán emelgettem a 30kg-os csomagokat is.


Aztán beláttam hogy hosszútávon ennek sincs értelme, mert szakmai tapasztalatot nem ad, szóval 6 hónap után kiléptem és gyakornoki állást kezdtem nézni, találtam, persze kevesebbet kaptam, de rengeteg tapasztalatot szereztem, ami a későbbiekben kifizetődött.


Ha online pénzkereseti lehetőséget akarsz, akkor vállalkozást is indíthatsz és szabadúszóként melózhatsz otthonról Upwork, Fiverr, SkillShare és hasonló oldalakon, egy év alatt egész jó ügyfélkört lehet kiépíteni, de ide megint olyan tudás kell ami mögött már van tapasztalat.

Szóval az effajta pénzkeresési lehetőséget inkább 24-25 éves korban ajánlanám.


Ha fiatalabb vagy, akkor jelenleg a tudástőke az amibe érdemese befektetni, felejtsd el az online pénzkeresést, keress a környékbe valami diákmunkát, amit heti 20 órában el tudsz vállalni, csináld fél évig és amit összegyűjtesz vele (természetesen arra költöd amire szeretnéd, de had adjak tanácsot) fektesd önfejlesztésbe. Van hobbid amit szeretsz csinálni? Esetleg érdekel a programozás, vagy tanulni szeretnél egy nyelvet, vagy még nincs jogosítványod rengeteg lehetőség van.

Rengeteg dolgot YouTube videókból is el lehet sajátítani (programozás, Excel kezelés, data mining, weblap-szerkesztés, videószerkesztés, photoshop...stb.) sőt akár edzeni is elkezdhetsz.


Igazából mindenki számára adottak a lehetőségek (főleg fiataloknak), csak ezeket a lehetőségeket meg kell találni, tájékozódni kell.


Viszont ha van legalább szabad 4 órád naponta és 16 évet betöltötted mindenképpen valami egyszerűbb diákmunkát javasolnék, még a bruttó 1.000Ft/óra is jobb mint otthon ülni és elpocsékolni az időt.

A spórolás is egyfajta pénzszerzési lehetőség lehet.

2021. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erovel orhatnal blogokat, egy gyengen meno blog reklamjai is jobban hoznak ennel
2021. márc. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!