Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak az önéletrajzomba...

Mit írjak az önéletrajzomba ha egy év üresség van az életemben?

Figyelt kérdés

2019 vége fele és 2020-ban semmit nem csináltam szinte.

Depressziós voltam, mentem orvosokhoz, próbáltam rájönni mit szeretnék igazán dolgozni, miben vagyok tehetséges. Önéletrajzokat készítettem, mentem állásinterjúkra feleslegesen ahova amúgy se akartam volna menni de kényszert érzetem rá.

Most már rájöttem mi szeretnék lenni és mit akarok dolgozni.

Épp önéletrajzot készítek viszont sajátot és nem profession sablon vacakot..olyan kínos volt néha mikor láttam a profession emblémát a sarokban mintha lazán vettem volna ezt..

Nem is tanultam okj-t se szóval ezt se írhatom oda.

Viszont így üresen marad az az egy év és kérdezgetni fognak amit nem szeretnék.

Mivel tölthetem ki azt az egy évet amire nem néznének furán?

Pár napot azért dolgoztam egy cégnél de ezt mégsem írhatom oda hisz ez nem felmutatható és megkérdeznék miért léptem le és mehetnék is ki az ajtón mert link ember nem kéne nekik de viszont csak innen van kilépő papírom amit szoktak kérni pár helyen bár ez mennyire elengedhetetlen?

Ti mit írtatok ha voltatok ilyen helyzetben mint én?



2021. márc. 26. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szokott kötelező lenni minden évet megcímkézni, lehet hogy csak te akarod ezt. Egyébként az az 1 év szerintem nem olyan vészes, én 3 éve pont ilyen okok miatt nem dolgozok, írd oda hogy saját családi vállalkozásban dolgoztál vagy nem tudom, ha nem muszáj akkor ne írj semmit.
2021. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Én meghosszabbítottam az utolsó munkahelyemet egy évvel. Mégis hogy ellenőriznék? Felhívják a munkáltatót? Hajrá, megbeszéltem ezt a volt főnökömmel. Általában nem ellenőrzik.
2021. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem tudtam hogy nem lényeges mindenhova írni.:D

Csak ha kérdezik azért mit mondjak?

Nincs családi vállalkozásom sajnos így nem is tudnék ilyet kitalálni.

nagyon rossz időszakom volt ezt sajnos amit bánok már de már jobban vagyok és készen állok ismét dolgozni.

2021. márc. 26. 22:13
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Neked még senki sem mondta, hogy picit hazudnod kell, ha azt akarod, hogy megkapd az állást? Pedig ez egy jó tanács. :)
2021. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Azt is mondhatod, hogy munkát kerestél abban az 1 évben, nem fognak megdobálni érte.
2021. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
95%

Én még tanuló vagyok, de egy dolgot megtanultam, a tavalyi "mindenhova is jelentkezek gyakornoknak" időszakból.


Ha tudod, hogy melyik cég, melyik munkájára szeretnél jelentkezni, akkor minden ahhoz hasonló munkakört, amiben már dolgoztál tüntess fel az önéletrajzodon tapasztalatként.


Az egy év kihagyásra pedig én nem mondanám el feltétlen, hogy mi volt. "Próbáltam állást keresni, csak sajnos a hirtelen megváltozott munkaerőpiaci viszonyok miatt nem találtam az elmúlt egy évben. Így nagyon örülök, hogy volt önöknél ez a lehetőség."

2021. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5.végülis pont beütött a covid ami miatt megint csak nehezebb volt így csak megértik :D
2021. márc. 26. 22:22
 8/19 A kérdező kommentje:

amúgy mennyire szoktak kérni kilépő papírt?

mert csak ahhzo van ahol keveset voltam és nem szeretném azt beírni oda.

Ha nincs akkor is felvennének ha kellenék?

2021. márc. 26. 22:32
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Azt se tudom mi az.. sosem kertek
2021. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9.hát az amit akkor kaptál mikor a legutóbbi munkahelyről kiléptél.
2021. márc. 26. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!