Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkátok úgymond,ami gyors eredményt hoz. Tehát a legjobb lenne egy alkalmi meló erre,de az most nuku.

Kellene egy kis pénz. Mondjuk egy 5 ezer forinttól már repesnétek az örömtől. Nekem az lenne a tervem,hogy eladok valamit az utcán,amit könnyű eladni,szeretik az emberek,és valami olyan dolog,amiről senki sem gondolja,hogy átverés. Pl egy doboz cigi. Olyan nincs,hogy azzal átver valaki valakit,mert az 100%-ban látszik,hogy az egy doboz cigi.

De nem tudom,hogy mi lenne ilyesmi. Nagyon kellene a pénz. Igen,mondhatni fiatal vagyok és okos. Illetve nem osztottam be nemrégiben jól,tehát most ez a szitu. Valami gyors megoldást tudnátok javasolni ?:(


2021. márc. 28. 01:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérésen kívül,mert oké,hogy az is megoldás,de...már alapból kérnem kell majd,és nem akarok 2x kérni. Ígyis elég rosszul érzem tőle magam.
2021. márc. 28. 01:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért az utcán akarnál eladni bármit? Ott a jófogás, vatera, akár ha vannak használt könyveitek válogasd át és adj el közülük.

Én a te helyedben keresnék otthon olyan dolgokat amik az enyémek és nem használok semmire, például van egy régi bicajom, ha szükségem lenne a pénzre akkor eladnám akár 25.000Ft-ért.


Ha pedig dohányzol akkor szokj le róla, mert hosszútávon csak pénzkidobás.

2021. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát mert...vannak dolgok,amik megtetszenek az embereknek. Mittomén. Vatera meg jófogás. Mire valaki megtalálja a hírdetést,felhív...Most kellene az a pénz. :(
2021. márc. 28. 01:54
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Menj el adj plazmat, azzal meglesz az 5k.


Amugy meg nagyon sok jofogasos csalo van, a rendorseg nem csinal semmit ellenük vagy nem lattam en meg hogy barmit iz csinalnanak. Az ellopot fejnkenti 10-20-50.000 forint tul kis osszeg hogy barmit is lepjenek.

2021. márc. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Menj ki a nepligetbe, egy óra alatt keresel 20 ropit a száddal...
2021. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A plazmaadás jó ötlet, lehet én is elmegyek.
2021. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6#-os vagyok, ezt találtam:

[link]

2021. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel vmi szakadt ruhát és kéregess!
2021. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Szexmunka, okos meg nem vagy, akkor nem lennél ilyen helyzetben és nem ilyen megoldásokat keresnél
2021. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jólvan,akkor szólj be. Bocsánat,hogy tanácsot kértem ezen az oldalon,mert egy kis pénzhez akarok jutni...
2021. márc. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!