Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi fizetést...

Szerintetek mennyi fizetést kérhetek?

Figyelt kérdés
Okleveles vegyészmérnökként (MSc) végeztem BME-n. Dunántúlon, megyeszékhelyen szeretnék elhelyezkedni. Van szakmai tapasztalatom, de még nem volt igazi munkahelyem.. Ismerősnek dolgoztam 1,5 évig (fizetésem alig volt, helyette másban segített). Ezt persze jól megfogalmaztam az önéletrajzomban. Szeretnék jelentkezni egy kisebb magyar céghez, szinte ugyanaz lenne a munkakör (termékek tervezése, fejlesztése, gyártás, ilyenek). Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyi fizetést kérjek? Hiába nézegettem kalkulátorokat, statisztikákat, nem sokat segített. Én 300-ra gondoltam, de lehet nem fognak ennyit fizetni, hogy egy kisebb cégről van szó. Egyébként pedig jó munkaerő lennék.
2021. márc. 29. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól tartok a nettó 300-at nem adják meg kezdő vegyésznek, a bruttó 300 meg még arrafelé sem túl acélos. Talán bruttó 400-zal próbálkoznék.
2021. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondj inkább egy tartományt, hogy br. 350 és 450 között. Ekkor talán elkezdnek alkudozni, hogy pl. első 3 hónap br. 350 aztán emlenek 400-ra.
2021. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!