Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 hónap próba időt bele írjam...

3 hónap próba időt bele írjam az önéletrajzomba vagy sem?

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem, most rugtak ki. 3 hónap próbaidő vége előtt. Ezt beleírnátok az önéletrajzba?

Negatív vagy pozitív dolog? Pályakezdőként.



2021. márc. 29. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Rossz fényben tüntethet fel, de jelentős szakmai tapasztalatot nem mutat.
2021. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte sok érdemi tartalom van, én sem írnám bele.
2021. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha most a korona vírus miatt vagy azért mert mindenkit csak próbaidőre alkalmaznak stb?

Ha 1 hónap után rúgtak volna ki, akkor megértem, de 3 hónapig szinte semmi probléma nem volt velem, csak még se ez a célja velem a cégnek, ez így HR-es szemmel mennyire elfogadott?

2021. márc. 29. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok kérdést felvet. Nem biztos, hogy elhiszik, hogy nem veled volt a probléma. Én inkább nem írnám bele.
2021. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik cég? Ha voltak korrektek, szerintem nyugodtan megmondhatod.
2021. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!