Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik ha megbukok a...

Mi történik ha megbukok a céges tréningen?

Figyelt kérdés

Egy hete vagyok gyakornok és egy csomó e-tréningre küldtek,online.

Kb 200 oldalas egy,utána feladatok.

Van amiből megbuktak.

Igazából az egyetem mellett nehéz még erre is figyelni,megcsinálni mindig időre.

Mi történik ha megbukok? Kirúghatnak?



2021. ápr. 1. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
igen, kirúghatnak
2021. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű, hogy kirúgnak, de mivel csak gyakornok vagy, ezért ez is egy jelzés a munkádról, a szorgalmadról, mennyire vagy képes és akarsz tanulni. Szóval ha még egyszerű e-tréningeket se tudsz elvégezni, az nem fog rólad jó képet mutatni.
2021. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azon buktam meg,amire egy délutánom volt,úgy,hogy még orám is volt közben...lehetetlen volt megtanulni így.
2021. ápr. 1. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehet újra próbálkozni? Ezeket csak 1szer lehet próbálni? Ha több is van (csomó nálam min. 6-7) és egyen megbuksz, nem számít. Ezek az online tréningek inkább arra vannak általában, hogy megtanuld hogyan működik a cég, mit hogyan kell használni, mit nem szabad csinálni, stb. Amit minden kezdőnek meg kell csinálnia. Nem hiszem, hogy ne lehetne újra próbálkozni vagy hogy ha eggyen megbuksz, attól kirúgnának. Kirúgni nem fognak, csak (mint írtam a 2esben) ha azt látják, hogy nem vagy képes elvégezni egyszerű tréningeket, akkor meglesz a véelményük. De 1 nem számít és szerintem biztosan újra lehet próbálkozni, mert ezeknek az a lényege, hogy megtanítsanak valamit.
2021. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából le is járt a határidő aznap amikor meg kellett csinálni,tehát nem tudom újra kitölteni. 30% lett és 80%tól mész át,de nem is csoda,kb 20 percet tudtam vele foglalkozni és nem is magyarul volt.

Egy délutánom volt rá,és lejárt a határidő.

Van még kb 15 tréning ezen kívül.

2021. ápr. 1. 22:39
 6/12 A kérdező kommentje:

A többit igyekszem jobban megcsinálni,azokra több idő is van. (1 hónap)

Ez volt az első tréningem,fogalmam se volt mire számítsak,soha nem dolgoztam még multinál.

2021. ápr. 1. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet rajtuk csalni? Életemben nem volt még ilyen beléptetős "tréningem" ami hasznos lett volna. Sokszor az van, hogy többször is kitöltheted és mindig ugyan azok a kérdések.

Vagy megnyitod a tananyagot és vizsga közben ctrl+f-el kikeresed a megoldásokat.

A f..szomat se érdekli, hogy a derékig érő irodatüzet olthatom-e még poroltóval, meg a hasonló ökörségek.

2021. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam csalni is már végső elkeseredettségemben,de amint végigértem a tananyagon,nem engedi többet megnyitni,utána már csak a vizsga nyílik meg és szerintem rohadt nehéz,80%tól van meg ,15 kérdés és 5 lehetőség közül egy a jó válasz. És nem ilyen tűzvédelmi vagy ilyesmi,hanem kb rendesen a munkához kapcsolódó szakmai anyag,mindez nem is magyarul.
2021. ápr. 2. 07:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem vagy multihoz való, ha nehézséget okoz, hogy nem magyarul volt.
2021. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az okozott nehézséget,hogy nem magyarul volt,hanem az,hogy pár órám volt az egészre,úgy hogy közben óráim voltak.
2021. ápr. 2. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!