Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány alkalmazotti jogviszonyba...

Hány alkalmazotti jogviszonyban álló ember kereshet minden hónapban minimum nettó 10 millió Ft-t?

Figyelt kérdés
Nem vállalkozókra gondolok, nem hálapénzes szülészorvosokra, nem is olyanokra ,akik pl bankárok és kaptak évi 20 milliós prémiumot. Hanem olyanokra akik pl.: vezérigazgatók és minden hónapban nettó 10 millió Ft-ét keresnek. Hány ember lehet ekkora jövedelemmel alkalmazotti státuszban, idehaza?

2021. ápr. 6. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem 0. Nettó 10M alkalmazottként, alapbérként és nem bonusszal, nem osztalékként kifizetve szerintem 0.


Talán, -esetleg - Wolf László kereshet ennyit (OTP operatív vezérigazgató), nagyon esetleg Orbán Gábor (Richter vezérigazgató)

2021. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is nulla. Ennyit nem ér egy alkalmazott sem, azonnal lehetne találni valakit, aki feleennyiért is elvállalja.
2021. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
0
2021. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Az ingatlanértékesítők kereshetnek ennyit ha havonta minimum 1 több száz millios ingatlant tud értékesíteni akkor jutalékból meglesz annyi.
2021. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
20%
Német multiknál a legmagasabb szintű vezetők kapnak max ennyit (vezérigazgató szint) itt Magyarországon, de ők nagyon kevesen vannak és lehet hogy a prémiummal jön csak ki
2021. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
A cégnek éves szinten 210 millió egy vezetőre csak a bérköltség...
2021. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon kevés, töredékszázalékokban - ha van egyáltalán.

Az alkalmazotti lét nem a meggazdagodásról, hanem a biztonságról szól.

2021. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Fsms ***** válasza:
34%
A nagy multik ügyvezetői kapnak ennyit Magyarországon. Dolgoztam egy-kettőnél, láttam.
2021. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem kapnak. Dolgoztam a BIG4-nál, auditáltam kb. az összes céget Magyarországon ami számít.


Gyakorlatilag SEHOL nem kap bruttó ~5-6milliónál többet alkalmazottként az ügyvezető igazgató.


Valószínűleg Magyarország legjobban kereső alkalmazottjai az első példában említett kollégák, esetleg még ide lehet venni az alábbi társaságot:

[link]

2021. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem OTP, Magyar Telekom vezérei se kapnak ennyit munkabér címen...
2021. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!