Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek munkahelyen felmerü...

Krómgyűrű kérdése:

Mit tegyek munkahelyen felmerülő stressz ellen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, fél éve dolgozok irodában. Sajnos követelmény a jó probléma megoldó képesség, valamint a felelősség teljesség. Ez a két dolog belőlem kissé hiányzik, jelenleg a próbaidőmet töltöm a cégnél.

Mondanom sem kell, hogy amióta a világokat tudom elég sokat stresszelek és ezt a szüleim is észrevették. Ők próbálnak segíteni, hogy ne izgulnak, de egyszerűen nem tudok ellene mit tenni. Már gondolkodtam nyugtatókon is sajnos.


Visszatérve..

A cégnek több irodája is van a városban és időközönként szokták forgatni az embereket, hogy ne egy helyen legyenek.

Szerencsémre jelenleg egy viszonylag nyugis helyen vagyok, nem sok negatív inger ér, valamint kevés a problémás ügy is.

Azonban félek a jövőmtől, ha esetleg engem is elraknak valamilyen zsúfoltabb, pörgősebb helyre, akkor szívhatom a fogamat. Már ha erre gondolok összeszorul a gyomrom.


Ti mit tennének a helyedben? Valóban megoldás a nyugtató? Van hobbim, azonban csak hétvégente járok haza vidékre. Azonban akkor se tudok normálisan kikapcsolódni, mivel a munka jár a fejemben, és ezen zsörtölődök egyfolytában.



2021. ápr. 7. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyógyszerek a megoldás. Sajnos a felnőtt élet ilyen, a munkában felelősséget kell vállalni, az esetlegesen kellemetlen szitukat is kezelni kell, kollégákkal, ügyfelekkel együtt kell működni. Ez a velejárója, meg kell tanulnod kezelni, nem az a megoldás, hogy benyugtatózod magad.
2021. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél egy stresszlabdát meg egy fidget spinnert. Barátkozz össze a kollégákkal.
2021. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem bezizulni. Minden egyes nap csinálj valami olyasmit, ami örömmel tölt el.
2021. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el, hogy továbbra is ebben képzeled-e el a karrieredet.

Egész komolyan, annyit semmilyen munkahely vagy karrier nem ér, hogy rámenjen az egészséged.

2021. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából hetente gondolok arra, hogy felmondok, de ha ez bekövetkezne, akkor a szüleim megölnének, ugyanis Ők ennek nagyon örülnek, hogy ennél a cégnél dolgozom, ebben a beosztásban, mivel van előrelépési lehetőség.

2021. ápr. 14. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a szüleidért élsz, hanem magad miatt. És a szüleid sem lehetnek annyira ostobák, hogy egy idióta munka az egészséged rovására menjen.
2021. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!