Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnál egy ilyen állást...

Elvállalnál egy ilyen állást ennyiért?

Figyelt kérdés

Teljes munkaidős állás.

Feltétele a mesterdiploma.

A fizetés nettó 145 ezer Ft.

10 év múlva már nettó 182 ezer lesz a fizetés.

Cafeteria/étkezési támogatás/lakhatási támogatás/év végi jutalom nem jár.

Heti 5, havi 30 alkalom FIZETETLEN helyettesítés elrendelhető.



2021. ápr. 9. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy frissdiplomás középiskolai tanár munkakörének és fizetésének a leírása.

Szerintem egy sem normális, aki ennyiért elmegy tanítani 6 év egyetem után.

2021. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ezért mentem el inkàbb multis rabszolgának a tanári mester után, 10 évvel ezelőtt. Így aztán nem 180 ezer a havi fizetésem, hanem 650.
2021. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fsms ***** válasza:
90%
Nem. Mai fejjel tudom, hogy ebből megélni nem lehet, lakást venni nem tudsz. Sajnos zsák utca. Ha van valaki aki finanszírozza az életedet, akkkor talán ha tényleg élethivatásként fogod fel.
2021. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem Bazsi, az átlagmeber nem lenne tanár. Nagy elhivatottság kell hozzá és jó eséllyel egy olyan párkapcsolat, ahol a másik értelmes összeget keres. És igen, szomorú, hogy egy tanár ennyit keres.
2021. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha van évi 3 hónap fizetett szabi nyáron, akkor azért gondolkodnék rajta...
2021. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Szia alapítványi iskola. Mostanában kapsz fizut is? Igazán nem mondhatod, hogy nem javul a helyzeted.
2021. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha levonod az őszi, téli, tavaszi, nyári szüneteket, ünnepnapokat, akkor nem olyan rossz az. Kiderül, hogy gyakorlatilag 8 hónapot dolgozol.
2021. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Valami itt nagyon nem okés.

GYAKORNOK vagyok egyetem mellett,heti 25 órában egy multinál és ennél többet keresek.

22L

2021. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
10 év múlva 182 ezer annyit (se) fog érni mint ma 100 ezer ;D
2021. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

El. Ha az lenne az álmom hogy tanítsak és valóban hivatásként fognám fel.

Ahova jártam suli az egyik tanár képviselő is egyben a városban. Így hivatalos a bére, 550 ezer bruttóban, ami vidéken nagyon jó pénz (tudom ezen az oldalon mindenki nettóban keresi ennek a többszörösét, de most maradjunk a reaálitásoknál).

Igaz már nem fiatal, mester pedagógus, osztályfőnök és sok egyéb dolgot is elvállal, de neki ez az élete, ez a hivatása, ezt szereti csinálni.

Egyébként az elmondása szerint jó pénzt soha nem a hivatalos oktatással keresett, hanem magán órák adásával. Ezt egy normális, valóban jó pedagógus simán megcsinálja és máris nincs gond a megélhetéssel.

Aki meg csak lézengeni akar és nem célja, hogy valóban tanítson és valóban elhivatott legyen az soha nem fog jól élni se ebből se másik szakmából.

Na ennyit erről...

2021. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!