Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak állást ha nem...

Hogyan találjak állást ha nem válaszol az önéletrajzokra egy munkáltató sem?

Figyelt kérdés
Körübelül 160 helyre elkuldtem az oneletrajzomat betanított helyekre munkákra is de se a cvonline se a profession keresztul nem valaszolnak nem irnak nem telefonalnak. Mi a fr..ncot csinaljon ilyenkor az ember? Penzbol el mindenki es ha 6 honapig nincs semmi akkor haljon ehen az ember? Egy telefonszam sincs megadva egy munkánál sem csak az hogy kuldj el a cv-det. Aztan meg se nézik.
2021. ápr. 10. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Jelentkezz olyan helyre is ahová megfelelsz
2021. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Na nehogy ne feleljek mondjuk ide: [link]


Meg az ehhez hasonlokhoz de semmi válasz sehonnan.

2021. ápr. 10. 12:17
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Kitartás, én anno 5 hónapig kerestem állást, több tucat helyre beadtam, a nagy %-uk vissza se jelzett, vagy ha igen, akkor csak azért, hogy tudtomra adja, nem felelek meg számukra.. aztán volt egy csomó állásinterjúm, ahol mindig úgy köszöntünk el, hogy majd értesítenek... aha.. soha többet nem hallottam felőlük.. pedig eleinte én is kizárólag szakirány szerint jelentkeztem, aztán már mindenféle betanított munkára is adtam be jelentkezést, csak hogy legyen már végre valami.. munkaügyi központba is regisztrált álláskereső voltam, ott sem jött soha semmi ajánlat... aztán a sok szerencsétlen próbálkozást egyszer egy telefonhívás követett, már szinte tudtam, hogy megint egy elutasítás lesz, de nem, felvettek egy szakirányú végzettséget igénylő helyre, és azóta is ott dolgozok, több mint 3 éve.. szóval ne add fel, sok sikertelen próbálkozást egyszer egy sikeresnek kell követnie.sok szerencsét kívánok neked !
2021. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as: neked mi a végzettséged? Oké csak nekem valamiből élni is kell fizetnem kell a hitelemet is. ÉS nagyon fogy a pénzem.
2021. ápr. 10. 12:26
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

A fél év allaskeresés sajnos teljesen átlagos idő.


Ne aggódj, előbb utóbb találsz majd!

Erdemes a pályázott munkakorokhoz igazítani a cv-t amit küldesz.

Akár hirdetés specifikusan is.


Tudom, hogy sok meló, de pont raersz vele foglalkozni.

2021. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem egy szakmám van az meg élelmiszeripari technikus. Körübelül 2 évig volt vele munkám a budapesti sörgyárban aztán leépítés volt. ÉS azóta nem találok semmit.
2021. ápr. 10. 12:41
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Szépen besétált pár gyárba és lesz munkád
2021. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7:es. És mit mondjak a biztonsági örőknek?
2021. ápr. 10. 12:44
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Még van adva telefonszám a hirdetésekkel azt felhívom, vagy nincs telefonod?
2021. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De van telefonom de nincs telefonszám megadva. De ha tdusz küldeni olyan munkát azt megköszönöm.
2021. ápr. 10. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!