Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Linkedin-en egy recruiter...

Ha Linkedin-en egy recruiter bejelöl és ír egy rövid üzenetet hogy érdekes a profilom akkor érdemes visszaigazolni?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy (1) most nem keresek aktívan helyet, (2) nem ismerem őt és (3) nem tud most konkrét munkahelyet ajánlani.


Viszont leinformáltam magam és tényleg annál a cégnél dolgozik, nem spam vagy hamis fiók vagy ilyesmi.


Szóval így később jól jöhet, nem? Érdemes elfogadni a jelölést?



2021. ápr. 13. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza szoktam igazolni. Fogok még állást keresni, jól jöhet még.
2021. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Sosem szoktam az ilyeneket visszajelölni. Ha valami konkrét dolgot akar akkor írja meg azt, ha nem akkor csak profilokat gyűjt.
2021. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
300 karaktert írhatunk be a kapcsolódási üzenetbe. A jelölőnek érdemes valamivel felcsigáznia, hogy visszajelölje más.
2021. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!