Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnék telefonon,vagy...

Hol tudnék telefonon,vagy laptopon ingyenes önéletrajzot csinálni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Word, vagy ha nincs Office a gépeden akkor a Google Drive-ban ingyenesen használható online megfelelője van, "Docs" néven azt hiszem. Én is abban csináltam.
2021. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem tudtam😇
2021. ápr. 14. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
[link] vagy itt
2021. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Ami átlag ember számára a legprofesszionálisabb, legigényesebb, az egy saját magad által formázott word PDF-be átmentve.

A canvastól és társaitól óvakodj.

Ha értesz a photoshophoz, esetleg még az.

2021. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Általában minden nagyobb álláshirdető oldalon lehet ingyen önéletrajzot készíteni. A sablonok közül kiválasztod a neked tetszőt, kitöltöd az adatokat, amiket benne szeretnél látni, és letöltheted pdf-ben. Annyi a hátránya, hogy általában rajta van a honlap logója is valahol.

Pl.:

[link]

[link]


De mintának is jók, ha hasonlót szeretnél szerkeszteni Wordben.

2021. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!