Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban azt, hogy...

Önéletrajzban azt, hogy mettől meddig dolgoztam egy cégnél, a felvétel időpontjától kell/lehet írni? Vagy az első munkanap időpontjától?

Figyelt kérdés

Például ha felvettek Január közepén, de csak Február 1-jén kezdtem el dolgozni, akkor írhatom például azt, hogy:

2020 Január-2021 Március?

Vagy inkább 2020 Február-2021 Március?



2021. ápr. 15. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az első munkanap számít...
2021. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak évszámokat szoktam, de pl. volt olyan, hogy december 14-én kezdtem az új helyen, akkor azt a következő évtől írtam. Ha nem 2 hónapokat vagy egy helyen, hanem éveket, teljesen mindegy, ha rákérdeznek, akkor meg megmondod, pontosan.
2021. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen pár hónapos munkáid vannak, akkor is elég max hónapot írni, nem kell napra pontosan. Az senkit nem érdekel, hogy 15 vagy 18. volt az első munkanapod. Azért érdekli a HR-est, hogy miért váltogatsz pár havonta
2021. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első munkanap hónapját nézd, onnantól számítódik
2021. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!