Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az informatikus bérek szép...

Az informatikus bérek szép lassan utol fogják érni a segédmunkás béreket valaha?

Figyelt kérdés

[link]

Szenzáció! Egy egyetem mellett 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkező mérnök/programtervező/gazdasági informatikus bérigénye már nettó 270 ezer forint! Ami majdnem 800 Euro :O

Amikor Budapesten már segédmunkást nem találsz nettó 400 ezer alatt, de szó szerint.

Ha tényleg ekkora informatikus hiány van, miért közelít csak ilyen lassan a segédmunkás bérekhez amit az IT-s szakemberek hazavisznek?



2021. ápr. 16. 01:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresnek 400at a segédmunkások.


A segédmunkások nincsenek bejelentve.

2021. ápr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudom ezt a segédmunkás fizetést honann szedted, de ha így lenne szerintem nem robotolna nálunk mindenki a gyárban bruttó kétszázért.

2. A segédmunkásnál a fizu általában zsebbe megy, szóval az informatikus nettó 270 ezre az több bruttóban mint a segédmunkás "nettó" 400 ezre (ami továbbra sem annyi)

2021. ápr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Te kb staropramen retardalt kistestvere lehetsz :) nem tudom hol keres ennyit egy segedmunkas, de legyszives vilagosits fel, nem is ertem hogy a recruiterek miert nem segedmunkasokat toboroznak... :))
2021. ápr. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig irigy vagy, hogy nem jártál egyetemre? 😁
2021. ápr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem fogják, te vagy a leggazdagabb hiszen napi 12-14 órában rakodhatod a téglát
2021. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Segédmunkás keres nettó 1200-1500 ft-ot per óra, azt is feketén, amit vagy kifizetnek vagy nem. Ami nem is fog emelkedni!


Infos fejlesztő, programozó meg kezd átlag nettó 1724 ft-os órabérrel, teljesen bejelentve, törvényeket betartva, így mindig kifizetve! Ez 3-5 tapasztalattal még a duplájára (vagy magasabb) is emelkedhet a hozzáállástól cégváltásoktól függően!

2021. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a heti 6 nap, napi 10-12 óra kemény fizikai munkát hasonlítjuk a heti 5x8 órás irodaihoz (vagy home office)? Ráadásul ekkor is csak a kezdő informatikus keres kevesebbet.
2021. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Keres és mind el is baxxa. Biztosan csak a 0,1% az aki befekteti a megkeresett pénzét, mert zsebbe kapott 400e forint havonta jó pénz, de ha alkoholra elveri meg qrvákra akkor nem sok marad. Ha részvényeket és társaiba vagy saját fejlesztésébe (iskola, nyelvtanulás) fekteti lehet arcoskodni. Aztán 50 évesen szegény nem fog tudni mit csinálni, mert nem lesz ennyi idősen 25 éves.
2021. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

"Nem keresnek 400at a segédmunkások.

A segédmunkások nincsenek bejelentve."


Baromság!


Konténeres cégnél napi 25.000 nettó, azfölött plusz teljesítmény darabbér.


Konténereket kell átépíteni, tudjál használni flexet, csiszolót, hegesztőt, blankolót, csavarozót, tudjál kábelezni, wagozni, elbírj egy PU panelt, meg egy ajtót tokkal, meg legyen jogsid.


Vár Szigetszentmiklós!

2021. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9%
Én is kresek nettó 500-600 között segédmunksként, csak röhögök a sok szerencsételenn aki informatikusként dolgozik, hiszen én mindenél sokkal de sokkal gazdagabb vagyok.
2021. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!