Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy csoportvez...

Mi kell ahhoz, hogy csoportvezető lehessek a Mercedes gyárban?

Figyelt kérdés

Egészen konkrétan az érdekelne, hogy mire van szükség ahhoz, hogy megpályázhassam ezt a pozíciót, mint jelenleg szalagmunkás. Illetve az érdekelne, hogy mennyi az elérhető fizetés az előbb említett pozícióban.


Kérlek csak olyanok válaszoljanak akik dolgoztak vagy dolgoznak a merciben.



2021. ápr. 19. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nincs elvárás, ha már ott dolgozol akkor tudják hogy alkalmas vagy-e vagy sem.
2021. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Tesóm Győrben dolgozott az audihoz köthető beszállítónál betanított pozícióban, majd megpályázott a mercinél sori, csoportvezetői pozíciót. Ez még a gyár indulásánál volt (ilyenkor könnyebb elcsípni jó pozíciókat), aztán teljesített (nagyon sokat bent volt évekig), több részlegen is kipróbálták.


Így keres érettségivel bruttó 800-at, egy műszakban(6-14), műszakvezetőként! Mérnököket, technikusokat interjúztat, technikusokat irányít, stb.


Nem rossz fizu, de ezért nagyon sokat bizonyított. Ennyi év után adnak a németek is a szavára. Sokat kellett bizonyítania!

2021. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Még annyi, hogy ha már csoportvezetőként letettél valamit az asztalra, akkor jöhet a műszakvezető és az osztályvezetői pozíció is. Ezeket általában a németek fel is ajnláj, ha látják, hogy értelmes vagy és lojális, rugalmas! Osztályvezetőnél már odaadják a bruttó 1.5-3 millió közötti összeget is!


Hozzáállás, kitartás, intelligencia kérdése az egész! Illetve, hogy elfogadd, hogy a német okosabb nálad, hiába hülye, mint a segg!

2021. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Sok idióta leszavazott, mert ők sosem fognak még diplomával sem elérni ennyit. :D Szánalmasok! :D


há há há

2021. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Jó sok f_szságot hordtál össze azért pontoztak le.
2021. ápr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

#2: Csodálkozol a lepontozáson? :D

Hogy a műszakvezető tesód nem irányít meg interjúztat mérnököket, se technikusokat, arra a nyakamat teszem :D


Illetve azt is nehezen hiszem el, hogy br. 800-at keres műszakvezetőként.

A te tesód vagy nem műszakvezető, vagy egy oltári kamugép.


Sokan azt hiszik a műszakvezető az valami hűde atyaúristennagy pozíció. Tudjátok mi a műszakvezető? Egy ember, aki vezeti a műszakot. Ennyi. Nálunk nem jelentősen keres többet a műszakvezető, mint egy sima operátor. Ne gondoljátok ezt túl :D. 8 általános kell hozzá, meg hogy tudjál írni olvasni. Gyakorlatilag bárkiből lehet műszakvezető, aki nem telejsen retardált.


Gyakran azt hiszik az emberek, hogy csak azért, mert benne van a "vezető" szó, akkor ők marha nagy valakik. Lószart :D. Ugyan úgy műszakban járó emberek.


Az, hogy a németek adnak a szavára... Pláne nem hiszem el :D. Műszakvezetői pozíció általában "lejjebb" van a ranglétrán mint egy tök alap mérnök vagy bármi... Műszakvezetőnek semmi köze se a minőséghez, se a mérnökök munkájához, se a "németekhez", se a technikusokhoz.

Műszakvezetőnek annyi a dolga, hogy az ő műszakjában rendben legyenek a dolgok. Meglegyen a létszám, jöjjön a darabszám zökkenőmentesen.

Ha bármi egyéb gond van, nem ő oldja meg. Műszak vezető alá kizárólag az ő műszakjába tartozó operátorok tartoznak.

Nem főnöke semmilyen mérnöknek, meg technikusnak... Nagyjából sehol. Mérnöknek nem főnöke a műszakvezető... Az b@szna be...


Másik nagy kedvencem ez az "osztályvezető". Ilyen nincs :D. Ez nem egy pozíció. Ez egy nagyon általános megfoghatatlan valami... Osztályvezető... Milyen osztály? :D. Ilyenekkel pontosan az operátorok szoktak dobálózni, akik azt se tudják ki kicsoda, meg ki milyen pozíciót tölt be a cégnél. "Valami osztályvezető".


Egy szó mint száz. Kedves #2. Szinte kizártnak tartom, hogy bárki műszakvezetőként Bruttó 800-at keressen. Vagy kamuzik, vagy még ahhoz is hülye, hogy tudja hogy mi a pontos pozíciója. Vagy a kettő együtt...

Nyilván fényezni kell magunkat a nagy családi ebédeken, értem én. De hogy a műszakvezető nem interjúztat meg irányít mérnököket, abban biztos lehetsz. Se Audinál, se Mercinél, sehol.


Mérnökök felettese általában egy Mérnök-csoportvezető, ha van olyan pozíció a cégnél. Ha nincs, akkor egyből a minőségügyi vezető. Esetleg ha termeléshez kötött a mérnök, akkor a termelésvezető. De nem egy (bocs a kifejezésért) "szaros" műszakvezető a mérnök főnöke :D.


Remélem nem ábrándítottalak ki nagyon.

2021. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem sok minden. Ha azt látják hogy nagyon oda teszed magad, nagyon érdekel, lelkiismeretes vagy, jól ki jössz az emberekkel akkor van esélyed. Nekem van egy ismerősöm aki nagyon rossz tanuló volt, konkrétan még a tanárok is hülyézték alázták. Aztán középiskolába már nagyon gyenge fejlesztö suliba ment. Ott lett neki érettségi. Most valahogy csoportvezető lett a Merciben azt mondták. Érettségi az mindenképpen kell.
2021. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

6-nak!


Nem ábrándítottál ki te selejt, mert tudom, hogy igazam van. :)


Az ostoba akar meggyőzni annak az ellenkezőjéről, amit én jobban tudok. Szánalmas. :)


Én leírtam a tényeket, mert a testvérem már a mercedes indulása óta ott dolgozik.


Kérdezőnek leírtam, hogy milyen úton módon jutott el a bruttó 800-ig.


Az, hogy a többi selejt ezt nem hiszi el, az nem az én problémám.


Szóval kérdező hajrá, a mercinél ha látják, hogy értelmes vagy, lojális, kitartó, nagyon jó problémamegoldó és gyorsan tanuló, valamint több munkaterületen is megállod a helyed, akkor simán elérheted a bruttó 800-at 5-7 év alatt!

2021. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

"Mérnöknek nem főnöke a műszakvezető... Az b@szna be...


Te ostoba, hol írtam én ilyet?


Ez van, mikor a selejtnek billentyűzete adnak a kezébe.


Az, hogy nálad ilyen kamu cégnél a műszakvezető pozícióban ezt csinálják, az nem azt jelenti, hogy mindenhol ezt csinálják.


Látszik, hogy fogalmad sincs, hogy mi, hogyan megy a mercinél.


Valószínűleg egy 8 általánost végzett hülye gyerek lehetsz, aki még életében nem dolgozott a mercinél, Kecskeméten.


Még szöveget sem tudsz értelmezni.


:D


Az a baj, hogy az írásoddal, nulla tapasztalatoddal, félrevezeted a kérdezőt is. Szánalmas vagy. Menj vissza a sorra, mert oda való vagy ennyi ésszel....

2021. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9: Te sem vagy egy lángelme barátom.
2021. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!