Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok kezdeni ilyen esetben?

Mit tudok kezdeni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Mit kezdjek magammal, ha az irodai munkából - legalábbis jelenlegi munkakörömből, meg az egészből - elegem van, nagyon rühellem, de a gyári fizikai munka - nem a fizikai mivolta miatt - se igazán vonz?


Rohangálni papírokkal a kezemben, "aktát tologatni" már nagyon unom, idegesít. Ellenben a monoton 8-12 órás gyári munka sajnos sokszor nagyon értelmes emberek között (még ha műszakban nem is jön elő, de az öltözőben, vagy étkezéskor tuti) dolgozni, azt se nagyon szívelem...


Lehet mondani sznob köcsög vagyok, de nem, nem erről van szó.


Semmi érdekes, az embert lefoglaló, figyelmet nem frusztráló módon lekötő munkakör nincs egyszerűen, nem találok. Legalábbis ami végzettségemnek megfelelő lenne.


2021. ápr. 20. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
segédmunka kell neked építkezésen.
2021. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Cigányok között? Hát kösz, inkább nem... De amúgy értem, feszültség / energia levezetése a kemény munkával.


Azt szeretem ha van kézzel fogható, és jó eredménye a munkámnak.


Ha otthon sütök péksüteményt, és jól sikerül, az megelégedéssel tölt el, örömet okoz. Ha valamit a kertben rendberakok, és eredményes a napom, szintén jó érzés.


Ellenben ha elmegyek egy melóhelyre, letudom mint egy robot a napomat - igaz ez az irodai munkára is - aztán hazamegyek rosszkedvűen és bedőlök minden életkedvet nélkülöző módon az ágyba, hát valahogy nem az igazi hosszú távon. Már évek óta ez megy, kisebb nagyobb letargikus szakaszokkal.

2021. ápr. 20. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A te hibád, hogy az irodai szellemi tevékenységet nem ellensúlyozod valami kreatívval. Ezért idegesít téged az iroda, nem stimulálod az agyadat eléggé az irodán kívűl. Javaslom egy olyan hobbi felvételét, amellyel pénzr is kereshetsz, ha ügyes vagy. Anyum például irodai munka után kézműves dolgokat csinál hobbiból, én meg külföldi cégeknek csinálok média anyagokat freelanceben.
2021. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mi a baj a romákkal? Én is roma vagyok, most az kizáró ok ha valahol romák dolgoznak? Nem tudom miért van itt ez a rasszizmus eltűrve.
2021. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi konkrétum jól jönne, pl milyen végzettséged van?
2021. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
NÉzz körül, van-e kerttervező és -kivitelező vállalkozás a környékeden. Ha ilyen jellegű fizikai munka (kertépítés) esetleg szóba jöhet....
2021. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
A #4-nek egy szavát se szabad elhinni, rasszistázós troll... CSak most kihagyta a capslockot... :-D
2021. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!