Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme úgy SSC-be jelentk...

Van értelme úgy SSC-be jelentkezni dolgozni, ha nem szeretek emberekkel foglalkozni (pl. telefonálni, emaileket írni, beszélni stb)? Mennyire jellemző ott az ilyen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, hogy SSC-e vagy sem, hanem a munkakörtől. SSC-ben is lehetsz rendszergazda és ügyfélszolgálatos is.
2021. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Milyen munkahely az, ahol nem kell telefonálni, emaileket írni és beszélni???

Éjjeliőr? Annak is néha kell emberekkel beszélni.

2021. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az SSC nem egyenlő a service deskkel.
2021. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy az átlag SSC munakörben ha beszélni (olyan sokat) nem is kell, de napi több tucat emailt fogsz kapni különböző társosztályoktól. Hiszen ez ezeknek a központoknak a lényege. Hogy valamelyik munkafolyamatot egy multin belül centralizáljanak.

Ha komoly problémákat okoz az email alapú kommunikáció (is), akkor nem javasolnám hogy multihoz menj dolgozni.

2021. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs értelme. Az SSC mint műfaj minden szinten arról szól, hogy emberek (ügyfelek vagy belsősök mindegy) problémáit kell megoldani. Ehhez először ki kell szedni belőlük, mi is a problémájuk, utána meg meg kell őket győzni, hogy a megoldás amit kaptak jó nekik. Mindkét tevékenység annyira kommunikáció, amennyire csak lehet.
2021. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Álljon meg a fáklyás menet!

Mit akarsz SSC-ben dolgozni?

A kérdésed olyan általános mintha azt kérdeznéd hogy "nincs jó állóképességem, mehetek-e gyárba dolgozni?" Persze, mérnöknek igen, sorra nem biztos, feladattól függ.


Én multinál dolgozom, kontroller analyst vagyok "ssc-ben", a francia meg az amerikai részlegeknek segítünk be. Napi 10-15 e-mail kapok, 3-4-et küldök, a nap nagy részében SAP-ba könyvelgetek meg Excelezek.

2021. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez melyik SSC? Exxonmobile esetleg?
2021. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, haha, ez miből volt ilyen egyértelmű? :D Mit gondolsz a cégről amúgy? Nemrég kezdtem itt.
2021. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
sok a tapi
2021. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok: nem dolgozom még ott, csak én is szemeztem a Controller analyst pozival még korábban, csak aztán nem váltottam :D
2021. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!