Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mint szerkezetlakatos 3év...

Mint szerkezetlakatos 3év gyakorlattal 150ezer netto vidéken faluba vagy Budapesten netto 370ezer?

Figyelt kérdés
Jelenleg ugye itt falun a 150et keresem. De ha pestre költözök és albérletbe lakok jobban jövök ki? Vagy ott minden annyival drágább hogy ugyanugy csak kb 20ezret tudok félre tenni?

2021. ápr. 21. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem fogol tudni félre tenni,mert több pénz több igény is .
2021. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha garzont bérelsz Budapesten, akkor arra számolhatsz 130-at rezsivel együtt, ahonnan bármikor kitehetnek!


Bérlet 10.000 ft.


A többi már rajta is múlik!

2021. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kell egyedül bérelni, jóval többet fogsz tudni félretenni.
2021. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én Budapesten élek.Itt is születtem.

Vidéken miért lenne olcsóbb megélni?

Nem értem ezt a különbséget.

Kéne ezen változtatni mert ha vidéken valaki bemegy a közértbe akkor nem kerül gondolom kevesebbe.

2021. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kaja nem drágább, olcsóbb.

A lakások drágábbak, a fodrász is többe kerül és több a lehetőség elkölteni a pénzt, de a közművek és étel egyforma áron van...

2021. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha lakótárssal bérelsz közösen, akkor már több marad zsebedben, de ha egyedül is laksz, akkor is kijöhetsz 160-170 körül, a kaja az ami nagyobb tétel, a többi költés meg csak rajtad múlik.

Megjegyzem az albira havonta 85-100 ezer között költök gázszámlától függően, szóval a 150 ezres fizuval kb ott lennék, hogy van hol laknom és kajában elvegetálok és ez vidék.

Pesten a lakhatás és kaja után még mindig marad legalább egy 100asod.

2021. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es, azért, mert még albérletet is kellene fizetnie.

Kedves kérdező, időnként gyere fel Bp-re körülnézni, megismerni, a nevezetességeket meglátogatni, és utána menjél vissza a kedves, hangulatos faluba. Minden második pesti menekülne a városból, ha tehetné, hidd el. Én is.

Persze nem csak Bp-re vonatkozik, hogy nézz körül, ismerd meg, hanem bármelyik ismert helyre Mo-on.

2021. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
R1 Pestre
2021. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, BP.-en addig éri meg a lakni amíg fizetik a szobádat vagy albérletet a munkáltató.


Amint nincs hol laknod, ott kezdődik, hogy 2 havi kaukció+1 havi lakbér, egy albérlet esetén könnyen 400-500.000Ft mínusszal indulsz.


Szoba esetén 200-300.000Ft, de ott meg a jó isten tudja milyen hülyékkel leszel egy lakásban.


Én megjártam a büdös, igénytelen lakótárst, csapkodási hajlamokkal, a másik meg a konyhában élte az életét, és benem ált a pofája, két naponta mosott.



Most már vidéken is kezdenek jól fizetni, mivel nincs ember! kimentek külföldre, 250-300.000Ft nettóban szürkén megvan.


BP-en is ennyit adnak.



Drágábban fogsz kijönni az fix! nekem, hogy volt szállásom 160.000Ft minden hónapban elment, főt kaján éltem és nem luxus körülmények között.

2021. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!