Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt ha betegszabads...

Próbaidő alatt ha betegszabadságon vagyok kirúghat?

Figyelt kérdés

Persze gondolom igen. De mivel van orvosi igazolásom így azt neki ki kell fizetni azokra a napokra ugye?


Jeleztem h karantént töltöm erre tegnap közölte a munkaerőközvetítő h kiléptet.


Mondtam oké...de a hétre legyen kedves akkor tegnapig bérszámfejteni a betegállományt. Majd ha megkapom a tp papírt akkor beküldöm. Erre még nem válaszolt.



2021. ápr. 23. 03:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Kgen, simán elküldhet, és az esetek nagy százalékában kinis tesz. Táppénzt csak akkor fizet, ha a papír már be van adva.
2021. ápr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Tudtommal nem. Csak ha kamu cég.
2021. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Jah hogy ez egy munkaközvetítő, faxa, attól függ mit írattak veled alá... Munkaközvetítőn keresztül sosem szabad munkát vállalni!
2021. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Próbaidő, most olvasom akkor igen, kirakhatnak bármikor :/
2021. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ezen keresztül tudtam csak. De mindegyis olyanok vannak bent h most szabadult a börtönből meg fogdossák a lányokat amúgyis mentem volna.
2021. ápr. 23. 07:24
 6/24 A kérdező kommentje:

Ráadásul azzal a fax indokkal h nekem sok az igazatlanom, mondtam h nem igazolatlan mert karanténban vagyok hivatalosan és fel is vett az orvos betegre amit én jeleztem is nekik.


Szóval egy mondva csinált indokkal rúgott ki.

2021. ápr. 23. 07:26
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Próbaidő alatt persze akármikor kirúghatnak, de ha egy betegség miatt nem tudsz menni pár napot, ez normális helyeken ritkán jelent gondot.
2021. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Érdekes mindenképp,de ha nem fizeti ki a beteg napjaimat már az se érdekel.
2021. ápr. 23. 08:20
 9/24 A kérdező kommentje:
Főleg h 2 műszakról volt szó. Délelőttös héten kötelező szombatról erre hónapokig egy műszakoztatja a népet kötelező szombattal. Nem is csinálhat ilyet
2021. ápr. 23. 08:21
 10/24 A kérdező kommentje:
Munkaügyin vagy hol tudom feljelenteni a céget? Más esetekből is pl. munkahelyi szexuális zaklatás, maszk szabálytalan viselése
2021. ápr. 26. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!