Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig éri meg kamionozni?...

Meddig éri meg kamionozni? Mármint lehet csinálni ezt a munkát akár 30-40 évig is? Vagy inkább csak pár év az ami "elviselhető" ebben a munkakörben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max 10 év. Én legalábbis így vagyok vele. Tavaly kezdtem 23 évesen. De 10 év alatt csak úgy tudsz ebből kiszállni jól, ha az életszínvonalad meghagyod a régi szinten. Amennyit csak tudsz félreraksz, amire muszáj arra költesz. De pl ha új mobil kell abból is a 70-100 ezrest veszed, nem a 300 ezrest, ruha szintén, stb stb. Ha ezt be tudod tartani akkor viszonylag sok pénzt félre lehet rakni.
2021. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te mennyire érzed magad jól a munkahelyeden? Szereted csinálni vagy inkább csak így muszájból csinálnod?
2021. ápr. 26. 16:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvagyok. :) Ha nem fizetne ennyit, nem csinálnám mondjuk. Szóval ja, muszájból csinálom inkább.
2021. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Már a jogsi is egy kihívás, mert ez a vezetési idő és a pixeles kijelzője a tachografnak hát már fel napot elbasztam vele.


Pedig én csak személyautóval akarom húzni a lányom lovat utánfutóval.

2021. ápr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz B+E is elég lett volna, nem? :D Ott meg nincs tacho.
2021. ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Be-t csinálom és van , sőt a menetidő is van és tudom hogy kirgisztanba menet máshogy kell számolni a pihenőt mint Üzbegisztánba mehet.

Bár nem tudom hogy mi az eltérés de van. Ez nagyon fontos hogy az a ló eljusson Budapestről Egerbe.


Különben a legfek és hasonló az egyből ment, csak a csövek színét kevertem be amikor 2 fékcso van. :):)

2021. ápr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Téged akkor átbsztak. Ez CE tananyag, BE-nél se tacho se légfék nincs. :'D
2021. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pedig BE, itt van előttem. :)


És már úgy megtanultam, hogy hogyan kell a mondeora a légféket csatlakoztatni, hogy erről a tudásomról már szánmot akarok adni.

Sőt, bekötöm keresztbe a biztosító láncot hogy ha a vonófej leakad akkor irányítható legyen az utánfutó, de ha leszakad az egész akkor megnyugtat hogy elmegy a nyomás és behúz a légfék.


Indítani is úgy indítom ezentúl hogy bekapcsolom a főkapcsolót, majd az áramtalanító kapcsolót, indítózom, és utána "feltermelem a levegőt".


Na ez megy kicsit nehezen a mondeonak. A honda 40 kilóval könnyebb így 3500 alatt vagyok ott ezt szerencsére nem kell.


Na mindegy, majd megtanulom a tachográf ikonjait is, mondjuk az szerencsére nem kell a mondeoba, de tényleg ez a nehéz mert kínaiul is azéert adtam fel a tanulást mert nem ismerem fel a krix kraxokat.. (a telefonomon is van parancssor ikonok helyett mert gyorabb beírni mint megtalálni)

2021. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a tananyaggal kapcsolatban még annyi hogy értem én hogy reggel megnézem a kocsimat, és ha valami sérülést látok rajta akkor felhívom a főnökömet.

De nekem nincs, akkor én mit csináljak ? Másik haverom aki ugyanezt tanulja, na neki angliában él a főnöke, biztos örülni fog ha hívogatja hogy budapesten a kocsi karcos lett.

2021. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most lehet én nem értem. Nem légfékes vontató járművel hogy húzol légfékes pótot??
2021. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!