Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen adottságokkal mennyit...

Ilyen adottságokkal mennyit tudnék keresni Budapesten?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok nő vagyok, van egy kislányom. Francia felsőfokú, angol középfokú szakmai és német alapfokú nyelvvizsgám van. Kéttannyelvűben érettségiztem, közgazdász diplomám van turizmus-vendéglátás alapszakon. OKJ-s papírom is van, miszerint pénzügyi-számviteli ügyintéző vagyok. Milyen lehetőségeim lennének és mennyit tudnék keresni?
2010. aug. 22. 17:35
 1/6 anonim válasza:

Lehetőségek halmaza előtted....

Franciatanárként biztosan eltudsz helyezkedni pl általános suliba, de lehet h középsuliba is! Fizu kb 130e lenne,vidéken!

Angol-német - francia korepetálást is vállalhatsz azt otthon is tudod csinálni 1500-2000 1 óra.

Közgazdász diplomával nem tudom hova tudnál elhelyezkedni de úgy tudom a fizujuk 150 körül van! Sok sikert

2010. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pároméknál például simán beférnél a csapatba szerintem, bár nem tudom, hogy keresnek-e most embert. Nálunk fontos a közgazdász diploma és a francia, meg az angol nyelv ismerete. Egy dolog miatt necces a dolog, hogy időnként külföldre kell utazni 1-2 napra. Ha ezt meg tudnád oldani, akkor megkérdezem a páromat szívesen, hogy van-e náluk üresedés. Ő mondjuk férfi (és a férfiak általában többet keresnek), de ő kb. 250 nettót hoz haza ugyanolyan képzettséggel mint ami neked van, van céges telefon, kajajegy, bkv-bérlet, évente kétszer prémium, 13. havi, stb. Ja, és évente tavasszal van fizetés emelés. Van, hogy csak 5-6 ezer nettóban, de az is valami. Idén is volt, pedig ugye válság van.
2010. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem pénzügyi területre el tudnál helyezkedni multikhoz, bankokhoz, stb.


Az sztem olyan 160-220 ezerig nettoba, ha ez még kevés lenne akkor adhatsz magán nyelvórákat amivel megkeresel még egyszer ennyit..


Te gyakorlatilag egy gazdag nő vagy!


A többi már csak a fellépéseden múlik..

2010. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. aug. 25. 13:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszönöm a lehetőséget, egyelőre tárgytalan a dolog, mert még GYED-en vagyok.
2010. aug. 25. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom gyermek mellett fontos a szabadidő is, meg persze az is, hogy mennyit keresel?! Én tudok pénzügyi területen igen jól jövedelmező munkát, ahol nem kötött a munkaidő! Amíg gyeden vagy meg akár ki is próbálhatod magad (kb 3 hónapig). Ha érdekel, akkor küldj privit!
2010. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!