Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik várnak rám ha kamionsofőr...

Mik várnak rám ha kamionsofőr szeretnék lenni? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Az itteni korábbi kérdések és válaszok + egy ismerős elmondása alapján számíts rá hogy kezdőként nehéz lesz elhelyezkedni. Drágák a járművek (és az áru), nem szívesen bízzák tapasztalatlan kezekre.
2021. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg kérdés van már ezzel kapcsolatban (sok friss kérdés is), egy kicsit használni kellene a keresőt. Ha ez nem megy, akkor arra számíthatsz kamionsofőrként hogy rohadt sokat fogsz szopni. Amúgy nem nehéz elhelyezkedni kezdőként. Nemzetköziben legalábbis. De a lehetőségeid be lesznek határolva pár nagyobb cégre.
2021. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Belföldön dokkmunkás leszel nem kamionos. Többet fogsz pakolni mint vezetni. Undorító sz*r a belföld.


Nemzetközi kicsit kevésbé sz*r. Ott nagyrészt vezetni fogsz (legalábbis, ha normális céghez mész). Nemzetköziben az életminőséged lesz a béke segge alatt. A mai lányok nem nagyon fognak rád várni, főleg ha te is 18 évesen kezdesz sofőrködni, mint én, aludhatsz az útszélén mint egy kidobott kutya, sokszor se wc se zuhanyzó. Persze lelehet zuhanyozni a pótkocsin is, de az mégiscsak nem olyan.....

2021. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Sok pénz,kevés barát , egyedüllét.
2021. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Orbitális szopás, magány, kb 5-10 év után gerincsérv.

Én is gyűlölöm mint a sz*rt.

2021. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ti találkoztatok már olyan sofőrrel aki szereti amit csinál?
2021. jún. 17. 19:15
 7/21 anonim ***** válasza:
Buszoztam egy ideig, most nemzetközi kamionsofőr vagyok. Buszsofőrrel találkoztam már aki szereti a munkáját, kamionossal még nem. Én sem szeretem, de kell a pénz.
2021. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De mi olyan rossz benne? Nem értem...

Én úgy vagyok vele hogy csak hozzáállás kérdése az egész ( de nem tudom, nem értek hozzá)

2021. jún. 17. 20:55
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi olyan rossz benne? Elolvastad a válaszokat bakker?
2021. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#6


Nem nagyon. Van 1-2 megszállott, de ők is abbahagynák, ha kevesebbet fizetnének. A "nagy öreg" sofőrök is csak azért csinálják mert nem tudnak már mást csinálni. Gondolj bele valaki elkezd sofőrködni 18 évesen, 50-60 éves korában már mi mást tudna kezdeni magával? Ezt szokta meg, neki ez a természetes, nem tudna otthon ülni, mikor az elmúlt 40 évben szinte mindennap más országban ébredt. 10 éven belül orbitális nagy sz*rban lesznek a fuvarozók, mikor ezek az emberek kikopnak....

2021. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!