Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior programozóként mennyire...

Junior programozóként mennyire reális a bérem? Illetve mikor "kérhetek" emelést?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdezem. Két hónapja kezdtem el JUNIOR frontend fejlesztőként dolgozni egy középméretű vállalkozásnál (kb 300 fő) Pesten. Jelenleg 450 ezer ft bruttót kapok. Viszont mielőtt ide felvettek kaptam állami cégtől nagyobb ajánlatot (ugyanúgy junior webfejlesztő), 550 ezer ft bruttóval, de nem fogadtam el, mert szakmailag nem éreztem a legjobb választásnak. Szerintetek kb mennyi idő múlva reális az emelés és mennyire? Nyilván, ha úgy fejlődök és minden stimmel (eddig ezzel szerintem nincs gond kopp-kopp).

2021. ápr. 27. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy év mondjuk, ha jól végzed a munkát
2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként abszolút elégedett vagyok a munkával is és a pénzzel is. A kollégák is nagyon jófejek és segítőkészek! És ha kérek mennyit lehet szerinted? Illetve ez, hogy szokott ezeknél a cégeknél lenni? Minden évben van "általános" béremelés?
2021. ápr. 27. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtobb multi evi 1 (ritkabb esetben 2) alkalommal leul mindenkivel egy 1on1 teljesitmenyertekelore, es ha itt jo a visszajelzes rolad akkor van jo esely emelesre. Ugyna nem lehetetlen, de eleg ritka, hogy valaki ezeken a beszelgeteseket kivul kapjon emelest.
2021. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első állásod? Volt előtte bármi tapasztalatod?
2021. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előtte dolgoztam gyakornokként egyetem alatt egy évet egy másik kisebb cégnél, de az backend volt.
2021. ápr. 27. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Minimum 1 év, mellette ha értelmezhető, akkor lezárt, sikeres projectek, felmutatható eredmények.
2021. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Bruttó 450, majd 550, majd 800
2021. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!