Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden, élelmiszeripari...

Szegeden, élelmiszeripari területen, ügyvezetői asszisztensi pozicíónál milyen bérigényt lehet/ illik megfogalmazni? A jelentkező pályakezdő, diplomás, releváns tapasztalata a fent említett álláshoz illeszkedik.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a releváns tapasztalat, ha pályakezdő? Miket várnak el? Középfokú végzettség is elég?

Ha nem kell nyelv és diploma sem, akkor bruttó 300 ezer mondjuk, nyelvtudással picit több. Ha diploma is kell, akkor még pát tízest rádobhatsz.

2021. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megbízási szerződéses munkákból származik a tapasztalat, adminisztráció, szervezés, kutatás területen. A végzettség esetében valószínűleg igen, elég a középfokú, viszont előny a felsőfokú képzettség. Nyelvismeret illetve használat nem volt kikötés. A leírtakat korrektnek tartom, én is ilyen kategóriában gondolkozom.
2021. ápr. 28. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a pályakezdő, ködös tapasztalatokkal kérdőjelessé teszi, de ha se nyelv, se felsőfokú végzettség nem elvárás, akkor tényleg bruttó 300 tájéka lehet
2021. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy legyen meg a 200 nettód, de nem tudom mennyire ismered a szegedi munkaviszonyokat. Tömegek keresnek itt is 130-150 ezret irodai munkákban is. Főleg ez egy elég nagy red flag, hogy a munkához nem kell se nyelvtudás, se felsőfokú végzettség. Remélem meglesz a 200 nettód, de 150-180-on se lepődj meg.
2021. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem ismerem a helyi körülményeket, de a válaszok segítenek átlátni a helyzetet. Elhiszem, hogy ez a bérkategória az, ami ezen a területen szóba jöhet. Nincs is részemről probléma, se negatív hozzáállás. Csak egy képet szerettem volna kapni ,hogy ilyen területen ezekkel a bérekkel érdemes kalkulálni. Ennek a kérdésnek leginkább az a célja, hogyha interjún szóba jön a fizetési igény, akkor tudjak aktuális és normális bérekről beszélni. Nem szeretnék pofátlanul magas összegekkel dobálózni, viszont irreálisam alacsony bért sem kéne közölni. Nem lepődök meg, gyűjtöm az infókat és várom a továbbiakat.
2021. ápr. 28. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 200 nettó reális így ezért. Ha nem jönnél ki 160 ezerből, akkor nem érdemes ezt megadnod bérigényként, mert ha hiába vennének fel, ha egyszerűen nem elég a pénz.
2021. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!