Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kamionos szakma tényleg...

A kamionos szakma tényleg tönkreteszi az embert?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy panaszkodnak hogy ez egy lélektelen munka és hogy az ember csak egy báb. Tényleg ilyen rossz vagy csak a sofőrök reagálják túl?

2021. ápr. 28. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Barátom apukája belehalt konkrétan a nemzetközi kamionozásba. 3 hónapot volt távol, 2 hetet otthon. A kamionban élt. Vezetés közben lett rosszul. Az a hálátlan,hogy igazából 8 óránál többet nem vezethet 1 nap,a többit is egyedül tölti idegen helyeken,családjátol távol. Sokszor térerő sem volt.

Persze ez csak egy fajtája ennek a munkában. Ha itthon csinálod csak,akkor még fasza is lehet

2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Emberfüggő szerintem.
2021. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Derekat, szellemet, lelket, idegrendszert, családot, baráti kapcsolatokat.
2021. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
El lehet menni pihenőkben futni stb,derekat kizárnám,szellemet,lelket is.
2021. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Mert a többi munkahelyen nem csak egy báb vagy? :D Amúgy a válasz: igen a sofőrök túlreagálják, meg nem, igazuk van teljes mértékben. Emberfüggő a dolog... van akinek nem kellene kamionozni, mert amúgy nem szereti, vagy már nem szereti, és csak a pénzért csinálja, az sokkal előbb fog panaszkodni, teljesen joggal, mert nem szereti. De van aki szereti, és nem bánja hogy elbassza az életét a semmiért, szeret vezetni, kalandozni, fizikai munkázni vagy ki mit lát benne, az nem fog panaszkodni és élvezi...


Én régen élveztem, egy szót nem panaszkodtam, most már azért panaszkodok mert érzem hogy elbaszom az életem, és menekülnék. Ha az élet nem ~90 éves korig tartana, hanem mondjuk 500, akkor egy szavam nem lenne és csinálnám még jó sokáig. De sajnos túl sok mindent kell belesűríteni egy életbe, és a korhatár nagy korlátokat tud szabni, azzal is versenyt kell futni, és így egy kis pánik is keletkezik, vagy kétségbe esettség.


De van akinek se kutyája, se macskája, nem is akar, és élvezi a kamionozás minden vele járóját, az haláláig ezt fogja csinálni, de persze majd mindenki mást lebeszél a kamionozásról, de ő azért nagy bőszen csinálja :D

2021. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!