Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megszűnő félben van a munkahel...

Megszűnő félben van a munkahelyem, és "sötétben tartanak" minket. Ha van ha nincs másik, akkor is lépni kell?

Figyelt kérdés
Már amikor elkezdtem dolgozni ezen a munkahelyen, akkor tudtam, hogy megfog szűnni, ám a mai napig nem szolgálnak pontos dátummal nekünk. Jelenleg eljutottunk odáig, hogy a műszakvezetők egymás közti konfliktusaikat már az alattuk lévő emberek érzik/verik le rajtuk. Konkrétan az egyik meg a másik tesz egymásnak be különböző módokon, felhasználva a másik/maguk alá tartozó dolgozót a konfliktusaikban. Jeleztem a műszak-vezetőmnek, hogy a jövőhét folyamán elmegyek oltásra, és emiatt szeretnék kérni 3 nap szabadságot. (Táppénz is lehetne, nem probléma, csak mínusz 20 ezer táppénznél, mert jelenléti pótlék ugye). Ám ezt nem akarja csak úgy adni, mert "majd valamit kitalálunk". Azaz ügyeskedés megint, a nem tudom mire. Szóval jelenleg úgy vagyok ezzel a hellyel, hogy kezd affelé a határ felé mozogni, amit egy munkahelyen már nem tud megtolerálni az ember, mert egyszerűen már-már haladunk az elviselhetetlenség felé.

2021. ápr. 28. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit akar kitalálni? Dolgoznod sem kell, teljes fizetést is kapsz, és a szabadságod sem fogyatkozik?

Ilyet nyugodtan engedj neki kitalálni! :-)

2021. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Banna97 ***** válasza:
82%
Szerintem már mindenképpen kezdj el keresgélni másik munkahelyet és ha már valamennyire biztos, akkor a jelenleginél mondj fel, hagyd ott őket.
2021. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Valószínűleg valamit valamiért alapon akar csinálni (zsebbe fizetés, szívesség, vagy valami), csak én nem fogom megtenni, akkor -20 ezer, most megtehetem, később már nem.

2. Azt csinálom folyamatosan. Ismétlem: FOLYAMATOSAN. Keresem a helyem, és menni akarok innen. Nyilván nem rosszabba, hanem hasonlóba/jobba.

2021. ápr. 28. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább politikába írnám ki a kérdést kedves kérdező, a téma majdnem hasonló és sokkal nagyobb az aktivitás ott.
2021. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy munkahelyről szóló kérdés amely totálisan politika mentes - SZERINTEM - mióta politikai kérdés kedves 4-es?
2021. ápr. 28. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat 5ös ha valamilyen módon megbántottalak, de szerintem következőre a szabadnapodról fogsz kérdést feltenni ha nem adja ki(látszólag az van hogy nem akarja), pedig köteles kiadnia.
2021. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Nyugi nem szűnik meg az alapítványi iskola
2021. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem Balázska vagyok, de köszi a feltételezést.
2021. ápr. 28. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

"Megszűnő félben van a munkahelyem"


Ezt mire alapozod? Azért, mert a dolgozók/vezetők veszekednek egymással?

Attól még egy cég nem fog megszűnni. Ahhoz ennél azért több kell, de minimum egy vezetői (tulajdonosi) elhatározás.

2021. ápr. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!