Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális lehet a 400 ezer...

Reális lehet a 400 ezer forint nettó egy ilyen állásra?

Budapesti kisebb (70 fős) kisipari KKV. 28 vagyok, közgazdász, 3 évet dolgoztam logisztikai-készletgazdálkodási területen. Szerintem multinál többet is adnának hasonlóra, de ott nem látok jelenleg olyat, ami igazán érdekelne.

Munkakör: beszerzési és készletgazdálkodási menedzser

Feladatok:

- beszerzési rendelések összeállítása és kezelése a vállalatirányítási rendszerben. Rendelendő mennyiségek meghatározása készletezési szempontok alapján.

- beszállítói szerződések naprakészen tartása

- beszállítói kapcsolatok menedzselése, éves és havi ártárgyalások lebonyolítása, tender koordinációs feladatok

- készletállományok napi vizsgálata, havi és éves készlet-kerettervek elkészítése

- minimumkészletek meghatározása, termékparaméterezési feladatok

- elfekvő készletek rendszeres vizsgálata, kimutatása raktáranként

Elvárások

- szakirányú gazdasági felsőfokú végezettség

- 3 év releváns tapasztalat (beszerzés vagy logisztika vagy készletgazdálkodás)

- felsőfokú angol nyelvtudás

- magabiztos Excel tudás

2021. ápr. 28. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Reális igen.
2021. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Talán. Tulajdonosi hátteret kellene tudni, ha multi, akkor simán.
2021. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen reális. Kevesebbet ne kérj.
2021. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Alapberben nem fognak sokkal többet adni máshol se, ez egy korrekt ajánlat.
2021. ápr. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
attól függ hány gyereked van.
2021. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Aki lepontozgat, igazan megoszthatná mennyi a reális bér egy sima specialista, medior munkakörben, mint amilyen a kérdésben szerepel ;)
2021. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden egyes válasz le lett pontozva, mégis mennyit kellene kérni akkor?
2021. máj. 2. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
350 és 400 közötti nettó a reális erre a munkakörre, függ az egyéb juttatásoktól is, ha nem adnak semmit, akkor mehet a 400, egyébként kérdőjeles.
2021. máj. 2. 19:00