Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyiregyhaza LEGO gyar Hr...

Nyiregyhaza LEGO gyar Hr gyakornok?

Figyelt kérdés

Szeretnék diákként a Lego-nal HR gyakornok lenni, adodott is lehetoseg, mar az interju is meg volt, viszont semmit nem mondtak arrol hogy mennyit fizetnenek illetve arrol sem igazan hogy hanyszor kellene menni egy heten, pontosan mi lenne a feladatom stb.


Bárkinek bármi tapasztalat?😊



2021. máj. 2. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Ezeket a kérdéseket az interjún szokás feltenni, és nem a GYK-n.


A jelek szerint ezen a ponton máris elbuktál... Pedig egy HR gyakornoknak legalább annyit illene tudnia, hogy mire szolgál az állásinterjú.

2021. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok HR gyakornok, ahogy ezt írtam is :) Nagyon sok mindent megkérdeztem az interjú során, például, hogy lehet-e a hirdetett óraszámon felül dolgozni és milyen feladatok várnak rám. A kérdést azért tettem fel, mert nem kaptam egyértelmű válaszokat. A bérezést pedig úgy gondoltam majd ők elmondják, mert az eddigi interjúk során mindig a HR-es ismertette, én pedig nem akartam, hogy úgy tűnjön a pénz a fő motivációm.

Nem kell ám egyből arrogánsan válaszolni, egy szimpla kérdést tettem fel és az érdekelt, hogy dolgozott-e már ott valaki ebben a pozícióban aki tud mesélni, hogy milyen volt.


Egyébként azóta hívtak, hogy felvettek, úgyhogy take a chill pill és tessék egy kis kedvességet gyakorolni :)

Szép napot:)))

2021. máj. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!