Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pólón lévő...

Mennyit keres egy pólón lévő mintáért egy tervező? Van értelme belefogni?

Figyelt kérdés

Pl vannak olyan póló nyomtató oldalak, ahol egyszerű mintás nyomtatott póló 4-5 ezer ft.

Általában ajándéknak szokták venni őket. (pl pamutlabor)

Az ilyen dolgok elég sablon szerűek és még is elég drága az 1 ezer ft-s pólóra rányomott minta miatt.

Van egy kis tapasztalatom vector grafikában, igaz csak logo készítésben. Ha csinálnék mondjuk tematikusan csak pólóra nyomtatandó anyagokat, akkor mennyit kaphatnék érte?

Mondanám, hogy csinálok egyedi mintát egyes személyeknek, de néztem a tervező funckiót, feltöltöttem egy mintát és kinagyítottam az már 8 ezer. Annyit meg nem adnak érte + tervezési díj.

Adobe Illustratorral dolgozom.

Ha lenne 10-20 mintám szerintetek megvennék?



2021. máj. 4. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Neha soakt neha keveset
2021. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlgondolod ezt a pólón lévő minták "tervezése" dolgot :D.

Alapvetően ilyen pólónyomtatásnál szerintem 2 féle ember létezik:

- Valami vicces szöveget nyomtat rá (szülinapra, névnapra, tökmindegy). Ezt begépeled Wordbe. Ezt marhára nem kell megtervezni.

- Bebattyognak egy kész fotóval, hogy EZT kérem a pólóra. Ezt sem kell tervezni.


Szerintem senki nem megy úgy pólónyomdába, hogy húúú olyan elképzeléseim vannak, hogy ezt meg ezt kérem, ekkorában, itt helyezkedjen el, és ilyen menő legyen és majd a nyomda megtervezi... Ha van is ilyen, szerintem ezerből 1.


Kinek akarsz eladni? Nyomdának, vagy a végfelhasználónak?


Ha jó vagy logótervezésből, én nem szűkíteném ennyire a látóteret pólónyomtatásra. Miért nem tervezel logókat csak úgy amúgy?

2021. máj. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# hát elég semleges válasz de én zöldet adtam :)


2# vannak komplett, előre megtervezett minták, amiket grafikusok terveztek és használják. A vicces szövegre gondolok, nem csak egyszerűen begépelik őket.

Pl legjobb apa/anya/horgász etc. Nem konkrétan egy vevőnek tervezném.

Mivel nem vagyok számlaképes, ezért nem tervezhetek csak lógót.

2021. máj. 5. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Redbubble töki. Próbáld ki, nem kell rögtön vállalkozz. Oké, törvényt szegsz, de c'mon maaain, ha ennyit se kockáztatsz, akkor honnan jut eszedbe a vállalkozás szó?
2021. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!