Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számíthatnék egy ilyen...

Mire számíthatnék egy ilyen munkahelyen? Ha nincs műszaki beállítottságom, se tapasztalatom, csak egy érettségim, szerintetek tudnám csinálni?

Pályakezdő anyagvizsgálót keresnek egy nehézgépgyártással foglalkozó céghez.

Főbb feladatok, munkák:

Ismerd meg a gyárunkat, és a termelési folyamatokat!

Illeszkedj be minél hamarabb a csapatodba, alakíts ki jó kapcsolatot a közvetlen kollégáiddal!

Sajátítsd el sikeresen és minél hamarabb a roncsolásmentes anyagvizsgálatokkal (szemrevételezés, felületi repedésvizsgálat, ultrahangos vizsgálat) kapcsolatos szakmai tevékenységeket!

Teljesítsd a pozícióhoz kapcsolódó külső és belső képzéseket!

Törekedj az első három pont minél hatékonyabb és az adott kompetencia fejlesztési terv ütemezésének megfelelő elsajátítására, hogy megbízható és önállóan is dolgozni tudó tagja lehess a roncsolásmentes anyagvizsgáló csoportnak!

Két műszak lenne, hát nem tudom. Nem nagyon akartam gyárba menni, de legalább pályakezdőt keresnek. Pénz szerintetek milyen lehet?

2021. máj. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos nem fizet milliókat.
2021. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, gondolom. Csak azért nem mindegy, hogy 140 ezer, vagy akár 180-190.
2021. máj. 4. 20:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert most konkrétan ez és egy eladói állás közt vacilálok. Az eladói nem élelmiszer bolt lenne, fixen 1 műszak 8-tól 4-ig, viszont nettó 145 ezer. Gondolom az könnyebb munka, több inger ér, pl. bejönnek vásárlók stb. Itt 2 műszak, maga a munka még unalmasabbnak és rosszabbnak tűnik, de azért feltételezem, hogy a pénz több lehet, bár nem tudom. Illetve az , hogy kezdőt keresnek talán utalhat arra is, hogy később lehet fentebb lépkedni a ranglétrán.
2021. máj. 4. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:

"Illeszkedj be minél hamarabb a csapatodba, alakíts ki jó kapcsolatot a közvetlen kollégáiddal!"

Nem vagyok biztos benne, hogy ez menni fog, ha nincs fémipari szakképesítésed és/vagy tapasztalatod. Őszintén szólva sehol nem szeretik a "hülyéket" miért pont téged vennének fel ilyesmire 0 végzettséggel és tapasztalattal? Vagy ennyire nincs már ember?

Ettől függetlenül menj el az interjúra, hallgasd meg mit mondanak, meg hogy mennyi lenne a bér, de arra készülj fel, hogy a munka közel sem lesz olyan rózsás és egyszerű mint ahogy esetleg lefestik majd neked az interjún.

2021. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ehhez valami műszaki szakközép passzolna.

Sima érettségivel kizártnak tartom, hogy fölvegyenek. Pláne, ha nincs is műszaki érzéked. Nem is éreznéd jól magad abban a munkakörben, hidd el!

2021. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?