Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha magyarországon elvégzem a...

Ha magyarországon elvégzem a légiutaskísérő képzést, akkor Romániában elfogadott lesz a diploma és ott munkába állhatok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 21:18
 1/5 anonim válasza:
84%
Diploma??? Az egy fos papír. És nem, mivel nem tudsz románul.
2021. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy legiutaskisero kepzes. Legalabbis semmit nem er…

Ha felvesz egy legitarsasag, o fog betanitani. A felvetelinel pont leszarjak, hogy neked van-e ilyen kepzesed.

2021. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az okj-s légiutas-kísérő képzés a Malévvel egyidőben szűnt meg kb, szóval lassan 10 éve. És OKJ volt, nem diploma.

Egyébként ha pl Wizzairhez jelentkezel és Budapesten végzed el a cég saját képzését, attól még kihelyezhetnek romániai bázisra. Ha tudsz románul és magyarul, akkor a székelyföldiekre (Marosvásárhely, Kolozsvár, Temesvár stb) lehet, jobbak az esélyeid, bár nem tudom, a Bp bázison is van olyan csaj, aki egy szót nem tud magyarul.

2021. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2021. máj. 20. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

3: Nem, a Malév után is volt OKJ-s képzés, én elvégeztem kb 4-5 éve, de az már másik dolog, hogy SEMMIT sem ért, cserébe legalább jó drága is volt.


Nem kapsz semmilyen diplomát, ehhez a munkához nem kell. Felvesznek és ott megkapod a szükséges képzést.

Dolgozhatsz Romániában, nem baj, ha nem beszélsz románul. Pl.: a Wizzairnél simán kérheted magad román bázisra és ki fognak tenni, ha úgy van.

2021. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!