Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az IKEA-ban dolgozni?

Milyen az IKEA-ban dolgozni?

Figyelt kérdés

Aki ott dolgozik/ dolgozott , kérem meséljen, hogy mit és milyen volt ?

Főleg árufeltöltő érdekel, de persze más is írjon nyugodtan.

Milyen a légkör, főnökök stb.



2021. máj. 6. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Soroksáron dolgoztam, éjszaka. Az árufeltöltők az utolsó legszarabb meló volt, nehéz fizikai munka kevés pihenővel.
2021. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
keserves
2021. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Ti meddig voltatok náluk?

2021. máj. 7. 18:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évet dolgoztam komissiós pozícióba, viszont úgymond az árufeltöltők mellett dolgoztunk meg néha oda is beraktak. A komissiós jóval könnyebb szerintem, árufeltöltőnél tényleg nonstop hozzák a targoncások a nehéz cuccokat amiket raklapokról raklapokra kell pakolnod, vagy polcokra stb.
2021. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
0%
Három éve dolgozom logisztikán és nem mennék máshová.
2021. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Én most mondtam fel nemrég a logisztikán akarom mondani a logisztikának csúfolt cipekedő munkakörben. Nos, ott az van, hogy nagyon nehéz súlyokat kell elegetni és mozgatni minden tevékenységedet időre mérnek és ordítoznak veled, ha nem éred el azt az időt. Rendszeres a szarkavarás, megalázás és a naplopás, és a megmaradt becsületes dolgozók ugyanúgy 180.000 forintért dolgoznak cipekednek HÉTVÉGÉN IS. A szüneteke nem adják hanem szünet kártya van ami azt jelenti, hogy reggel 7 órakor tudnod kell mikor kell megéhezned és be kell írnod magad egy papírra. Majd ha mennél lakmározni mondjuk 12:00-kor akkor kérned kell egy szünetkártyát és a szünetkártya számát is felírni a papírra. Majd 12:30 előtt kell visszamenjél cipekedni. Nem rossz ez a szünetkártya de aki eddig ellógta a napot ezután is elfogja lógni meg sumákolni. A gyengébbeket kihasználják. Egy szőkehajú nagyon szép műszakvezető aki hangoztatja az ikeás értékeket ,hogy hú de jó,hogy befogadóak vagyunk stb. Erre egy fogyatékos gyerek aki nálunk dolgozott arról meg azt mondta a háta mögött, hogy élhetetlen meg elege van a fogyatékosokból és a gázkamrákban égetné el őket!!!! Szóval ne menjetek oda!! Én sokszor úgy jöttem haza, hogy majdnem sírtam pedig már felnőtt 40 év körüli ember vagyok.
2021. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Cefet kizsákmányoló libs'k
2021. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
84%

Én dolgoztam ott logisztikán. Elég nehéz volt fizikailag de el voltam végül is. Csak az a baj, hogy az is tele van már mindenféle ostoba közegből összekukázott dolgozókkal.

Nekem pl anno a Való Világban szerepelt Tóth Gyögyike volt az egyik műszakvezetőm de az a nő mindenkivel kompromitált. Összeférhetetlen hárpia, szerencsére át is ment egy másik részlegre mert állítólag előléptették.

Elég gáz, hogy ilyen emberek akik régen a tv-ben mutogatták a hátsójukat (és még büszkélkedett is vele) az elismert munkatársak.

2022. jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen az IKEA színvonala egyre csak zuhan.
2022. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Mocsok egy brigád, néhány ember eléggé unszimpi, a vesztem ott mégis egy balhé lett amit eleve sem én szítottam...ő kezdte, mégis engem tettek kiXD de ezen már csak röhögök. Szal ha jót akartok kerüljétek el a helyet!
2022. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!