Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Véleményeket, tapasztalatokat...

Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni a Debrecen, Széchenyi utca 33. szám alatti Call Centerről. Mit tudnátok megosztani ezzel kapcsolatban velem?

Figyelt kérdés

Ha dolgoztatok már ott, kérlek titeket, hogy írjátok meg, hogy milyen a munkahangulat, a dolgozók egymással való viszonya, kapcsolata, negatív, illetve pozitív tapasztalatitokat egyaránt.

Valamint azt is, hogy ti mi az, amire biztosan felhívnátok a múltbeli énetek figyelmét a munkával kapcsolatban.



2021. máj. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűbb lett volna ha azt írod hogy kinek a call centere van ott
2021. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én előző nyáron ott dolgoztam! Kezdetben nagyon lelkes voltam, szerettem csinálni, mint mindent amibe belekezdek. Az ott végezhető munkák mindegyikét kipróbáltam, jó operátornak számítottam.

Azonban egy idő után mentálisan nagyon elfáradtam. Heti 5 alkalommal, napi 4-6 órán keresztül ugyanazt mondani eléggé megterhelő. A hívott felek sokszor bunkók, sértegetnek, amit meg lehet érteni, én sem örülnék neki, ha hetente megkeresnének valamivel, ami engem nem érdekel.

A vezetőség és a munkatársak nagyon kedvesek, segítőkészek.

Összességében elég nagy a kiégés veszélye.

2021. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt vele a bajom, hogy még a törvényben meghatározott minimál órabért sem fizették ki, alatta maradtak kb 200 ft-tal és alig pár órákat lehetett napi szinten dolgozni, sőt, ha olyan kedve volt a tulajnak, pár óra után hazaküldött egy munkanapon. Igy nem lehet rendesen pénzt keresni. Akkor már elmegyek egy gyárba, könnyű munkára , és 3 nap alatt megkeresem, amit itt két hét alatt.
2021. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Épp most olvastam egy debreceni facebook csoportban ugyanezt. Egy volt ott dolgozó panaszkodott, hogy 450 ft-os órabért kapott kézhez ettől a cégtől. Ugye tudjátok, hogy a minimál órabér ma nettóban legalább 800 ft ? Még a legótvarabb gyárakban , üzemekben is kifizetnek ennyit. Van több call center Debrecenben, egyikben sem lehet jól keresni, hisz minimálbért kaparsz össze és nem jelentenek be (szándékosan csak vagy nagyobbrészt diákot, nyugdijast, alkalmi munkás felnőttet vesznek fel ) , de legalább a 800 ft nettó órabért megadják. A Széchenyi utcai meg ennek alig több, mint a felét. Menj más call centerbe. Amúgy ennek a cégnek p-tel a neve.
2021. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2, csak szimpla kiváncsiságból kérdezem : milyen tipusú kérdőivek vannak a cégnél ?
2021. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!