Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állami kutatóintézetben...

Állami kutatóintézetben mennyi fizetést kérnétek junior deep learning engineer pozícióra?

Figyelt kérdés

Tárgyalok egy intézettel gépi látás-ra koncentráló pozícióról Python-nal. A Python jól megy és némi data science tapasztalatom is van, de a gépi látáshoz, deep learning-hez, neurális hálókhoz hozzá se tudok szagolni jelenleg. Elvileg adnak időt megtanulni. A téma érdekel és igen jó jövőbeli lehetőségek vannak benne, de nem tudom mennyi fizetést kérjek. Csak annyit mondtak hogy kalkuláljam úgy az igényem, hogy mivel állami cég, ezért rosszabbul fizetnek mint a versenyszféra.


Mi a véleményetek?



2021. máj. 7. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem tudom, hogy hogy fizethet egy állami cég, bruttó 350-450 közti tartományra saccolnék. Az alsó véglet nevetséges lenne, a felső véglet meg szerintem az abszolút maximum. Tapasztalatszerzésnek valóban jó lehet. Szerintem a bérigény miatt alapból nem válasznatának mást, ha ugyanis te vagy a legalkalmasabb jelölt, akkor megpróbálnák lealkudni.
2021. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!