Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Romániában a nettó 3000lejes...

Romániában a nettó 3000lejes fizetés kevésnek számít?

Figyelt kérdés
Igen, azt tudom, hogy átszámítva kb 220ezer ft, de arra vagyok kiváncsi, hogy egy román határmenti kisvárosban ez milyen éleszinvonalat feltételez?

2021. máj. 7. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Soknak számít.
2021. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Romania alapvetoen olcsobb mint Magyarorszag, de azert ez nem egy kiemelkedo fizetes. Nameg azt se artana tudni hogy mit es hany oraban kell ehhez melozni.
2021. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétkezi munkásnak sok, mérnökúrnak kevés. Kicsit nagyobb a szórás, mint nálunk de alapvetően hasonló fizetések vannak odaát is.
2021. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen munka, milyen végzettséggel és hány órában. Takarítóként kiemlkedően jó, tapasztalt senior programozóként nagyon kevés. Így sok értelme nincs a kérdésnek
2021. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem valahogy olyan atlagos fizu... Nekem nem lenne eleg😘
2021. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokmindentol fugg, de egy hatarmenti kisvarosban ahogy irod, mint Mihalyfalva, Szekelyhid, Kisjeno, Nagylak ez eleg okes fizetes. Ha egyedulallo vagy es nem kell lakhatasert fizetni el lehet lenni belole. Fiatal par/csaladkent (amennyiben az osszeget mindket fel megkeresi) lehet alberletet/lakashitelt fizetni belole es ellenni. Idosebb korban viszont meg okesabb lehet, nekem szuleim hasonlo kaliberu kisvarosban elnek hatartol nem tul messze, mindketten kevesebbet keresnek ennel es megis tudnak penzt felretenni. Bar az osszeg a roman netto atlag alatt van kicsivel, azert roman atlagember szinten ez abszolut rendben van.
2021. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag már a 3000 lej is gyenge pénz Romániában is, minden rettentő drága. Viszont az átlagember álmodni sem mer ekkora fizetésről.
2021. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A gyàri,bolti eladoi,ruha uzleti dolgozo fizetesehez nagyon Jo àr (1800-2000 lei)
2021. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nokid válasza:
100%
Minimálbér 1400 lej kézben. És nagyon sok helyen. Számítsatok át forintba. Nagyon sok üzlet így fizet. Diego üzletlánc napi 10 órára ennyit fizet szombat kivételével mert azt nem fizeti. Mehetsz panaszkodni mert senki nem javít a helyzeten.
2021. aug. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!