Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a postán dolgozni...

Milyen a postán dolgozni ügyintézőként 2021-ben?

Figyelt kérdés
Voltam bent állásinterjún, mondták, hogy nemcsak sima postai ügyintéző feladatokat kellene elvégeznem, hanem mellette értékesítenem is kell. Plussz innen vidéktől kellene feljárnom Győrbe, és Pestre tanulni, majd az ehhez tartozó tanfolyamot elvégezni, illetve még egy belső vizsga is lesz az adott munkahelyen, hogy meg felelek-e. Azt is említette a vezető, hogy bármit elszámolok, azt saját zsebből kell visszafizetnem. Elég rosszakat olvastam róla, illeve másoktól is szinte csak negatív véleményeket kaptam és azt, hogy nagyon stresszes állás.Nem akartam stresszes állást, mert olyan betegségem van, ahol a stressz felerősíti a tüneteket. Novemberben műtenek, de most annyira nehéz állást találni, hogy egyszerűen nem tudom mitévő legyek. Már voltam bent a postán egy hónappal előtte is interjún ,de mást vettek fel, aki csak eddig bírta, és az előtte lévő csaj is kb 2 hónapig, végül ezért hívtak be helyettük engem. Köszönöm a válaszokat előre is!

#posta #Magyar Posta #posta ügyintéző #posta állás #állás magyar posta #posta 2021
2021. máj. 9. 17:23
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hát a pósta híresen keveset fizet az biztos. Meg szeretnek ilyen 6 órákra bejeleteni emereket. Nem egy álom meló az biztos
2021. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 és fél éve dolgozom postán, ezalatt mindent megtanítottak, amit csak lehet, fopenztaros vagyok, a bruttóm 284 ezer ft, 220 korul szoktam kapni általában.

Az elején nagyon szerettem, de ahogy telt az idő tőlem is várták az értékesítést, most meg aztán végképp, ez valóban nagyon stresszes, főleg, hogy en magam is utálom ha valamit rám akarnak tukmalni. Az ügyfelek pedig borzasztóan bunkók tudnak lenni, lenezik az embert, mindent jobban tudnak, 2 perc sorban állás után már turelmetlenek stb. Igazából emiatt nagyon megutaltam az embereket 3 év alatt.

De nagyban fugg a fonoktol is. Nekem nagyon jó főnököm volt, de pont most ment el, úgyhogy ennyi elég is volt.

En most megyek majd szülni, de ha visszamegyek dolgozni, semmiképp sem postára szeretnék menni.

2021. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
100%

Én másfél éve vagyok postai úgyfélszolgálatos... előtte csak kívülről láttam postát...


A fizu valóban hagy maga után kívánni valókat, főleg az elvárások fejében... voltam már főcsomagos nagypostán (300+ csomag/nap)... most árúházi postán vagyok... én mindig azt vallottam, hogy a problémát megoldani kell, nem ugrálni rajta, így nagy átlagban szeretnek az ügyfelek... (tudom, mert köszönnek az utcán, elmondják, ha nyertek a sorsjegyen, lottón, és utána már csak tőlem viszik) én igyekszek mindig mosolyogni, ami nem volt mindig egyszerű...

De igen, kapni fogsz hideget, meleget... de az az egy-két ember ne szegje kedved... a többiek megérdemlik a jó és minőségi kiszolgálást...

2021. máj. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

"bármit elszámolok, azt saját zsebből kell visszafizetnem"

Miért mit gondoltál ki fogja kifizetni? :D

2021. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Embertípus függő. Ha szereted az embereket egy közepes-kis postán nagyon jó dolgozni.
2021. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. mi lett végül elvállaltad a munkát? ha igen akkor milyen?
2022. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!