Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit irjak igy az oneletrajzomba?

Mit irjak igy az oneletrajzomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eleg szerencsetlenul alakult a sorom ezidaig. 16 evesen ott hagytam a kozepsulit, majd kb 2 hettel ezelottig a nagypapamat apoltam teljes idoben. Most,22 evesen sikerult elszabadulnom,es szeretnek munkaba allni, viszont teljesen tanacstalan vagyok, mit kene az eletrajzomba irnom igy 8 altalanossal es ennyi ev kihagyassal. Autodidakta modon megtanultam kozel anyanyelvi szinten angolul, azt erdemes emlitenem? Tovabba azt a tanacsot kaptam, hogy irjam bele, az apolas miatt nem voltam kepes dolgozni, de bizonytalan vagyok, tenyleg bele kene-e irnom... Barmilyen tippet, tanacsot szivesen fogadok.



2021. máj. 10. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem írd bele nyugodtan, felelősségteljes, érett ember benyomást fogja kelteni.

Fontos tudni hogy milyen állásra jelentkezel, minden szakmára, munkára külön specifikus, kihegyezett önéletrajzot ajánlott szerintem írni.

A nyelvtudást mindenképp írd bele, hatalmas plusz, csak majd ha lesz egy kis stabil bevételed, menj el egy nyelvvizsgára is hogy alá tudd támasztani. Nem bántásból, csak remélem érted miért lesz rá szükség, nem biztos hogy elhiszik hogy tényleg jól beszélsz, amikor sok-sok egyetemet végzett ember is csak artikulálatlanul makog.

2021. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2015-2021 családtag otthoni ápolása


Angol tárgyalóképes


És iratkozz be esti suliba!

2021. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit beirnod, de szerintem "idosgondozas" jobban nez ki mintha teljesen ures lenne az oneletrajzod.

8 altalanost viszont ne ird bele, ha erdekli oket akkor majd megkerdezik toled.

22 evesen annyira meg nem vagy lemaradva


Angolt mindenkeppen ird bele, de ne azt hogy anyanyelvi, mert ha nem eltel sok-sok evet angolul beszelo orszagba akkor nehez elhinni, felsofok es anyanyelv kozott hatalmas a kulonbseg, ahogy elozo irta, felsofoku targyalokepes amit irhatsz.


En azt ajanlom hogy mindenkeppen probalj meg mihamarabb munkat talalni, hogy valami legyen az oneletrajzodon, ha egy evet lehuzol valahol akkor utana az idosgonzosast is kihagyhatod ha akarod. Vendeglatasban meg hasonlo helyeken van jo eselyed, ahol felsofoku angol azert eleg ritka, de nem varnak el semmi kepzettseget.

2021. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!