Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A "duális képzés gyakornok"...

A "duális képzés gyakornok" munkát hogyan lehet leírni angolul?

Figyelt kérdés

Anyagmérnöknek tanulok és duális képzésben veszek részt. Most írok egy angol nyelvű önéletrajzot és problémába ütköztem.

Az anyagmérnököt az angol "materials engineer"-nek hívja. Ellenben a duális képzés miatt én nem mondhatom, hogy "materials engineer"-ként dolgozok, hiszen csak gyakornok vagyok, az is csak évi 6 hónapban. Angolban legjobb tudomásom szerint a "trainee" kifejezést használják gyakornokok esetén, de ez félrevezető lehet, mert főként a középiskola mellett dolgozó gyakornokokra, illetve kereskedelmi gyakornokokra használják (legalábbis nekünk ezt tanították). A duális képzésre a "dual education" kifejezést használják.

Míg magyarban ezt szépen meg lehet fogalmazni, angolul már egy kicsit bonyolultabb. A különböző weboldalak pedig, mint például a LinkedIn nem is tudják kezelni: vagy Trainee vagyok vagy Materials Engineer. Se a duális képzést nem tudja értelmezni, se az anyagmérnök gyakornokot.

Ezt hogy lehet szépen leírni angolul?



2021. máj. 14. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Gyakornok - intern
2021. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Dual course for studying material engineering
2021. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Materials Engineer Intern (nem hülyék, látják, hogy még tanulsz
2021. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Intern, vagy ha nagyon ragozni akarod, Materials Engineering Intern.
2021. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!