Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Humán beállítottságú ember...

Humán beállítottságú ember mit kezdhet magával? Van olyan végzettség, amivel jól lehet keresni és matek, fizika, kémia nem kell hozzá?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ügyvéd, jogász stb
2021. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Marketing, PR például. De még akár az ITben is dolgozhat mondjuk account managerként vagy akár projekt managerként.
2021. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút humános ember vagyok, például történelemből és földrajzból érettségiztem (a földrajznak is a humánosabb oldala érdekelt mindig, pl országok, fővárosok, stb), vagy pl szerettem az irodalmat. Mégis elmentem megcsinálni egy pénzügy-számvitel szakot. A matekhoz sosem voltam buta, csak egyszerűen nem érdekelt, de meg tudtam tanulni egyetemen. Utána pedig a pénzügyi területen rengeteg, de rengeteg olyan munka van, ami egyáltalán nem reálos, hanem inkább humán jellegűnek mondanám.
2021. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

#1 arra meg a lelke, idegrendszere megy rá... tudod ki védené aljas gaz csalók, gyilkosok, cigányok, egymásnak ugró házasfelek stb. emberek érdekeit...


#2 undorító szakma, nyomd le a sz@rt az emberek torkán, verd át őket, csaljál, hazudjál, vezess meg tömegeket a haszonszerzés fejében...


Még az IT talán. De az megint csak egy idegbaj.

2021. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

"történelemből érettségiztem" = történelemből emelt szintű érettségiztem. A földrajzot pedig úgy értettem, hogy az volt a választhatóm.

2021. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
#4: Igen, mert az ügyvédeknek, jogászoknak ezen kívül semmi más feladata nincs. Minden ügyvéd a világon védőügyvédként dologzik büntetőeljárásokban. Polgári peres eljárásokban is mindig csak a hibás felet védik kötelezően, a sértettnek sosincs ügyvédje. Ennyire korlátolt csőlátással minek szólsz hozzá???
2021. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Főleg hogy a többség az B2B ügyvéd. Imádom hogy a prolik úgy képzelik el az ügyvédi munkát, hogy ülsz a tárgyalóteremben és mosdatod az asszonyverő cigányokat.


Céges szerződéseken, versenyszférában is lehet ügyvédként dolgozni, meg ezer másik területen.

2021. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtobb uzleti munkahoz nem kell alapszintnel tobb matek (negy alapmuvelet, szazalekszamitas), persze a logikus gondolkozas nem art. Egy konyvelo nem fog integralni, egy project manager sem, vagy customer service stb.
2021. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Konkrétan integrálni valóban ritkán kell, de azért az üzleti munkákban elég gyakran előjön a kamatos kamat számítás, hogy csak egy példát mondjak, meg ezer más "bonyolultabb" dolog. Szóval valóban nem kell matematikusnak lenni, Fourier sorfejtés viszonylag ritkán kell, de azért a 4 alapművelet erős túlzás.
2021. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4: nyilvánvalóan csak az első szót értetted abbó, amit írtam, és ezek szerint azt sem tudod, mit jelent. Nem muszáj ebben a kategóriában kommentelni, ha nem megy a téma.
2021. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!