Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy cégnek a bérek és a...

Ha egy cégnek a bérek és a rezsi kifizetése is gondot jelent ott mi várható a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Egyre másra szaporodnak a jelek. Villanyt kikapcsolták nemfizetés miatt majd vissza.

Takarítás nincs, mert a külsős takarítócéget nem fizették ki.

Fűtés nincs, gáz elzárva nemfizetés miatt.

Céges menza volt, de már nincs mert tartozás miatt a kajás cég nem szállít.

És akkor az új fejlemény csonkán jöttek meg a bérek, majd jó 1 héttel később lettek csak kipótolva.

Van aki a bérét 3 részletben kapta meg, mert annyira nem tudtak fizetni (és nem ám valami hatalmas bérről van szó bőven nettó 200 alatt)


Mi várható itt még a továbbiakban?


2021. máj. 23. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
nyilván csőd. hacsak nem állami havercég mert akkor ki lesz segítve.
2021. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 2014ben jöttem el egy ilyen cégtől, mert én èléhenhaltam volna, ha nem kapom meg rendesen a fizetésem, a lakbértartozásom is csak halmozódott emiatt.


A cég azóta is létezik, még mindig vannak hülyék, akiknek ez így is jó.


Én meg azóta ötször annyit keresek, ami minden hónap elsején a számlámra érkezik.

2021. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A cég azóta is létezik, még mindig vannak hülyék, akiknek ez így is jó."


És ha eljöttél azt te honnan tudod nem cserélődött-e le 10x azóta a gárda?

2021. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Bazsi, mi alapján döntöd el, hogy melyik kérdéseknél törölteted azokat a válaszokat amikből kiderül, hogy te trollkodsz csak?
2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: egyrészt a tényen nem változtat, hogy még vannak hülyék. Másrészt nyilvános a dolgozók listája a cég profiljából adódóan, így történetesen tudom, hogy sokan azóta is ott vannak.
2021. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola.
2021. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csőd várható vagy valahogyan elvergődnek pár évig.Bújni kell az álláshirdetéseket és jelentkezni ha adódik jobb,bár aki itt van annak nincs jobb mert ha lenne akkor nem ennél a cégnél lenne.
2021. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!