Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 2021-ben Budapes...

Mennyit keres 2021-ben Budapesten egy érettségivel és szakmai végzettséggel is rendelkező 25 év alatti, pl. raktáros munkaterületen?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdő vagyok e téren, tehát ha valaki mondana referenciákat, kérem úgy utaljon rá, hogy "amit kézhez kapunk" és "amire be vagyunk jelentve". A bruttó és nettó fogalmakkal tisztában vagyok, de azzal nem, hogy mikor kapjuk kézhez és melyiket. A 167.000 Ft minimálbért például feltétlen kézhez kapjuk vagy csak az abból származhatott 111.000 Ft-ot?


Előre is köszönök minden segítő választ! :)



2021. máj. 27. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Érettségim és rendszergazdai végzettségem van! Br. 360-at keresek ez nettó 270-280kb!De így is alíg jövök ki anyagilag, albi meg rezsi mellett marad 80ezrem egy hónapban...

a minimálbér tudtommal nettó, az alatt nem kereshetsz!

24 éves vagyok és most ott vagyok, hogy végre látom, hogy lassan de biztosan tudom a terveimet véghezvinni!Decemberre már tudok is egy lakokocsit venni amivel beutazom a világot, vagyis ez a tervem!Nem akarok egy helyen élni, és nem akarok a munka rabja lenni ami már megtörtént és utálom egyszerűen, hogy nincs saját életem, nincs időm élni....

2021. máj. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nettót kapod kézhez.
2021. máj. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Br. 360-nak 240 a nettoja.


Kérdező, ezen a linken ki tudod számolni, hogy mennyi marad a bruttobol a kezedben:


[link]

2021. máj. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EVA800 ***** válasza:
Egy erettsegi és egy OKJ -s vegzettseg elég 80 éves korig?
2021. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!