Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » . Tudtok ajánlani olyan...

. Tudtok ajánlani olyan munkát, ahol kevés a fizetés, de legalább nem kell nagyon dolgozni? Létezik ilyen munka?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mobiltelefonboltban (sárga magyar üzletlánc) dolgoztam pár éve, ott minimálbér alatt fizettek napi bejelentéssel 11 órában, viszont meg lehetett dögleni néha az unalomtól például.
2021. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
ssc kben vannak jó melók
2021. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Az SSCkben dolgozni kell, meg nyelveket beszélni. Nem a kérdezőnek való.


A közszférában nézelődj, ott szinte csak olyan állások vannak.

2021. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
#3 ez nem teljesen állja meg a helyét. Én és a családom több tagja dolgozunk/dolgoztunk közszférában, a belünket is kihajtják. Van perspektívám, dolgoztam mind versenyszférában, mind közigazgatásban.
2021. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
#4 Versenyszféra nem egyenlő a kormányablakkal / munkaügyi központtal. Nagyon sok olyan osztály van ahol értelmetlenségeken kell agyalj, és hülyeségeket, korrupt dolgokat csinálni, azon töprengve hogy a fenébe is menekülj innen.
2021. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam önkormányzatban, mivel a diplomám szerint közigszervező vagyok.


A számítógépek olyan lassúak voltál, hogy 1 óra alatt lehetett megcsinálni amit egy normális számítógépen 6 perc alatt meglehetett volna...


Szóval amíg a gép “dolgozott” mi ültünk.

Még olyan is volt, hogy ránk szóltak, hogy csináljunk jobban úgy mintha dolgoznánk...


Persze volt pár kellemetlen pillanat is, amikor tényleg dolgozni kellet.

Sok olyan ember jött be, akik után takarítani kellett, néhányszor szét lett hányva a váró, de nem a hányás volt a legrosszabb valaha, amit fel kellett ott takarítani.

2021. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen van, pc szerelő.
2021. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy valakinek a valakie, ne is álmodj ilyen helyről. Vagy nem dolgozol és éhen halsz, vagy mész rabszolgának éhbérért 3 műszakban dolgozni
2021. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!