Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Honvéd, katasztrófa és...

A Honvéd, katasztrófa és rendvédelem orvostan szakorvosi ág képviselői mit csinálnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem a Honvéd kórházzal van gond hanem a gyakorira kiírt kérdések értelmetlenségével van nagy baj.


Fogalmazd már meg rendesen a kérdésedet!

2021. máj. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van egy szakorvosi képzés, ha jól tudom 60 hónap -de ez most lényegtelen-, aminek ez a neve hogy “honvéd, katasztrófa és rendvédelem orvostan”...

Ez egy ugyanolyan szakorvosi terület mint mondjuk az idegsebészet, vagy a pszichiátria, stb.

Csak míg a végzetteket tudom, hogy előbbieknél “idegsebésznek” és “pszichiáternek” nevezzük, addig a “ honvéd, katasztrófa és rendvédelem orvostan” képzést elvégzett orvost nem tudom, hogy hogyan nevezzük...


Illetve az sem tudom, hogy mit csinál.


Ezért tettem fel a kérdést.


A honvéd kórház nem tudom, hogy hogy jön ide.

2021. máj. 28. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán katona orvos.


A Honvéd kórházra azért gondoltam mert a Honvéd szót nagybetűvel írtad.

2021. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ők szerintem nem civil orvosok lesznek, ha ezt elvégzik, hanem felszerelnek bármelyik hivatalos szervhez és ott látnak el szolgálatot
2021. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!