Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik “jó” online munka ?

O Róbert kérdése:

Létezik “jó” online munka ?

Figyelt kérdés
Tehát annyi lenne a kérdésem , hogy főállásban dolgozom 3 műszakban és szeretném valahogy kiegészîteni a jövedelmem . Létezik erre valamilyen online munka ? Másodállást nem szeretnék elvállalni mert akkor már tényleg nem lennék a családommal .

2021. máj. 31. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Jó online munkát keresel, de másodállást nem. Akkor mit is akarsz végülis?


Én egyéni vállalkozóként pár külföldi cégnek videóanyagokat gyártok másodállásban "online". Persze ez nekem 3 műszakos főállás mellett nem férne bele, viszont szeretem csinálni, ugyanis a hobbim is egyben.

2021. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szóval valaki adjon neked egy kis plusz pénzt a semmiért.
2021. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Online weblap üzemeltető,karbantartó bár lehet hogy valamilyen suli kell hozzá esetleg,de szerintem nem rossz meló.

Én kérdőívezni szoktam,ha esetleg érdekel küldj egy email címet és el küldöm az oldalakat.

2021. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet félreértelmezhetően írtam le , elnézést . Olyan másodállásra írtam amit nem lehet otthon végezni , megelözőlegesen az efféle támadási felüleletet...
2021. jún. 1. 03:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Azon maximum az oda-visszaút idejét spórolod meg, de inkább csak új problémákat vet fel. Ha el tudsz bújni vele otthon, akkor oké, de ha lógnak rajtad a gyerekek, akkor előbb a munkahely sarok legyen megoldott! POD felé videózgatnék, ha az angol megyeget. Ilyenről, hogy random magyar munkáltató majd egy-kétórás full online "valamiért" fizet neked, ne merengj szerintem, a ráfordított időt nem éri meg a keresgélés, már ha egyáltalán lehet találni, mert igen közel jár a képtelenséghez.
2021. jún. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!