Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet egy beszerző...

Mennyi lehet egy beszerző bérigénye?

Figyelt kérdés
Autóipari multicég, Budapest, mérnöki BSc diplomával, felsőfokú angol és lengyel nyelvtudás elvárt. Elsősorban a lengyel miatt gondolom, hogy kicsit fölé lehetne lőni az átlagnak, mert nem gondolnám, hogy rengeteg jelentkező van felsőfokú lengyel nyelvtudással (én anyanyelvi szinten beszélem).
2021. jún. 1. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalat mennyire kell? Vagy junior pozíció?
2021. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Jól gondolod, de a tapasztalatot akkor is kell tudni és azt is, hogy milyen beszerző: operatív vagy stratégiai.
2021. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs megjelölve, sem az, hogy junior, sem hogy hány év kellene minimum. Viszont jelentkeztem, beszerzői tapasztalat nélkül (de más területen már dolgoztam) és hívtak interjúra.
2021. jún. 1. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Eredeti végzettségem egyébként gépészmérnök.
2021. jún. 1. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ebben neked szakmailag nem sok kihívás lesz. Tudom, nem ez volt a kérdés. De ha elsősorban nyelvtudást, és nem szakmai tapasztalatot várnak el, akkor Vlad az utcáról is el tudná végezni.


400br körül fizet amúgy. És elég sok lengyel él itt, szóval annyira nem ritka,mint gondolná az ember.

2021. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ascelpius ***** válasza:
86%
Két nyelvvel és diplomával br. 500 sztem simán kérhető Pesten
2021. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!