Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-esek 40-es diplomás pályake...

HR-esek 40-es diplomás pályakezdőket azonnal kiszórják?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok akik második vagy harmadik diplomájukat szerzik 40-es éveikben, hanem akik mondjuk 40 éves korukig mondjuk érettségivel+szakmával

dolgoztak és a diplomájukat nem azon a területen szerzik.


Tehát nem egy gépész szakmunkás akiből diplomás mérnök lesz, hanem mondjuk IT diplomát szerez.



2021. jún. 3. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem feltetlen, ha van masik 100 jelentkezo akkor valoszinuleg igen, ha te vagy az egyetlen vagy a tobbiek meg rosszabbak akkor nem.
2021. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Pályakezdőket a kortól függetlenül nem szeretik. Nyilván attól függ mekkora a "konkurencia" arra a pozícióra, de önmagában nem kizáró tényező a kor (a tapasztalat hiánya inkább, de azt általában az álláshirdetésben is megjelölik, hogy legalább hány év tapasztalat elvárt)
2021. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
A pályakezdőket rutinszerűen kiszórják. Általában azoknak van esélyük állásinterjúkon, akik csókosok, vagy vastag borítékkal érkeznek a HR-es számára. No meg persze aki minél inkább aláígér a többieknek bérben.
2021. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

3as!

Ha lenne vastag boritekom, nem akarnek dolgozni 😂 Meg keves fizuert sem akarnek dolgozni, a keves fizu azoknak eleg, akiknek van della amugy is a bankszamlan 😂

2021. jún. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

"vagy vastag borítékkal érkeznek a HR-es számára. "


Aztán mi a kékeres lóf****ért lenne vastag a boríték a HR-es számára amikor NEM Ő DÖNT? HM?

2021. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem feltétlenül, bár valóban nehezebb. Én azt ajánlom, hogy "fiatalítsd magad" a CV-ben, ne írd be a születési dátumodat, illetve elég csak a diploma megszerzésének éve, nem kell feltüntetni az érettségit. Ezt egy elég sikeres álláskereső programban hallottam, és én is ezt alkalmazom.
2021. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

", ne írd be a születési dátumodat, "


És az mire jó? Úgyis lesz állásinterjú és ha oda belép egy jó 40-es fonnyadóban levő virágszál tök 8 mit ír be és mit nem.

2021. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért szórnák ki? Ha értelmes, jól beszél angolul és nem kér szenior bért, akkor nagyon hamar alkalmazni fogják.
2021. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

4. válaszadó: persze, ez egyértelmű :) arra utaltam, hogy csúszópénzzel el lehet sokmindent intézni, pl. azt is, hogy ne dobják az életrajzodat helyből a kukába

5. válaszadó: azért lenne vastag az a boríték, hogy ne vágja ki helyből az életrajzodat a kukába, csak mert nem tetszik neki a képed

majd beszélgess el pár álláskeresővel, fognak érdekes dolgokat mesélni neked, garantálom...

2021. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
7-es: az már onnantól kezdve lehet bizonyíthatóan diszkrimináció. De legalàbb behívták, adja el magát. Nem 23 évesnek kell magát fiatalitania, hanem mondjuk egy ötössel, tizessel.
2021. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!